MyCity kviz: igre

26

MyCity kviz: igre

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

1.Mislim da je da pretuces bandu to je u samom pocetku. Biras da li ces da ih napadnes ili ostavis. A mozda i nije Smile.
2.Kad slavis rodjendan da pretuces decka koji te vredja.
(off. Da pretuces oca jer te smara pola sata dok si beba i nemozes da igras game lol Smile )



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Source  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 10 Jan 2005
  • Poruke: 3319
  • Gde živiš: Stara Pazova

Izvinjavam se trebao sam odredjeniji da budem, kada izadjete iz Vaulta sam mislio Smile.



offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

E tako vec moze Smile. Pa imas onog polu mrtvog coveka, koji trazi vodu, pa ne znam da li si smatrao bombu u Megatonu. Ima puno stvari ovo je tesko pitanje ali u sustini prvo naidjes na Megaton tj na prodavce i coveka. (Ovo ce da potraje Mr. Green)

offline
  • Source  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 10 Jan 2005
  • Poruke: 3319
  • Gde živiš: Stara Pazova

Jeste za Megaton, postavljas Very Happy.

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

U igri Fallout3, kako se zove devojcica iz virtuelnog sveta, koja vas tera da cinite razne zlocine?

offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Možda Amata??

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

Napisano: 22 Apr 2009 23:25

Nije Mr. Green

Dopuna: 23 Apr 2009 22:30

Ajde ljudi bre nije toliko tesko. Source ti toliki fan Fallouta 3 ne odgovaras. Da menjam pitanje ako vam je tesko. Setite se evo pomoc prvo slovo je B

offline
  • Source  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 10 Jan 2005
  • Poruke: 3319
  • Gde živiš: Stara Pazova

Dr. Braun? Posto to nije devojcica nego ludi naucnik koji je sebe tako predstavio u virtuelnom svetu.

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

Napisano: 24 Apr 2009 0:40

Da ali trazim ime devojcice Smile. Pocinje na B

Dopuna: 24 Apr 2009 0:41

Moze i google ali cete malo teze naci odgovor.

Dopuna: 24 Apr 2009 0:45

Pomoc jedna serija sa tv-a se zove tako i ima rec ispred sebe.

offline
  • Source  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 10 Jan 2005
  • Poruke: 3319
  • Gde živiš: Stara Pazova

Betty Mr. Green?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1166 korisnika na forumu :: 93 registrovanih, 5 sakrivenih i 1068 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, Aleksandar Tomić, aleph_one, ArchaBasha, Arhiv, as2025, Asteker, BaneM75, Bbbggg1979, bigfoot, Bombona, Boris BM, Brzi voz, dejan1972, Dejan_vw, dejno, Devil city 1989, dexteroza, doragan, DrNeoCortex, elenemste, Glavonja049, Goran 0000, goran.vvv, HawX, herrDule, Iskander, ivan979, J - 6, JOntra, Jose, Kalaura, king011, Laluvr, LostInSpaceandTime, Lošmi, Luka85, Malahit, Marko Marković, medaTT, Medojed, mercedesamg, Mercury, Miki 24pbr, milos97, mino bosanac, mirkoro, Mitogna, Mićko, moldway, MrNo, Naj-Turs, nelezele, nemkea71, nenad81, nezavisni mislilac, niksa517, Novakomp, OKT, Oscar, pablojepao, pein, Piani Jazzer, picknick, proka89, Promising0, Pururin, Ray1973, repac, RiV, rodoljub, S-G, S.Palestinac, Shinobi, singa, Sir Budimir, Siti2, stagezin, stegonosa, tamno.nebo, taomaster, theNedjeljko, v82, vddutina, Velibor Radoja, Velizar Laro, Vlada78, vrgudinac, wolverined4, YU-UKI, Zmajac, Zorge, 79693