Ne radi mi igra?!

Ne radi mi igra?!

offline
  • ITACHI 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 05 Nov 2007
  • Poruke: 3

Instalirao sam igru escepe from paradise city sve lepo udje u igru ali se ljudi nevide cak sam instalirao i najnovije drivere za gpu radeon hd2600pro. Hitno!!!!!!!! Instalirao sam igru escepe from paradise city sve lepo udje u igru ali se ljudi nevide cak sam instalirao i najnovije drivere za gpu radeon hd2600pro. Hitno!!!!!!!!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Data Center Engineer
  • Pridružio: 13 Avg 2004
  • Poruke: 3050
  • Gde živiš: Holandija

Problem je u igri, tj. neće da sarađuje sa tom serijom ATI grafičkih kartica. Moraćeš da sačekaš nove drajvere ili eventualni patch koji će ispraviti ovaj problem.



offline
  • elsich 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 25 Nov 2007
  • Poruke: 8

ja mislim da ti trebas uzet novi ili racunar jer ti racunar nemoze podnijeti tu igricu ili uzeti original ili bartem drugi cd za tu igricu

offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

@elsich - Covek nije rekao koji racunar ima, tako da je potpuno neosnovano to sto pricas. A iz same cinjenice da koristi jednu od najnovijih i najjacih trenutno grafickih kartica na trzistu, jasno je da njegov racunar moze da "podnese" tu igru.

offline
  • Pridružio: 16 Nov 2007
  • Poruke: 50
  • Gde živiš: Bijeljina, RS

Probaj malo da smanjis efekte u igrici.....
Kod mene se desavao isti problem, sa splinter cell-om!!!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 7947 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 5 sakrivenih i 7871 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, Asparagus, Avalon015, awathorn, bankulen, BojanB93, bojanM84, bpvl, brufen, Bubimir, C-Gun, celt, Chainsaw, Ciri1994, comi_pfc, Daba75, deLacy, Despot Đurađ, doktor097, Flanker-G, Foxdie, goxin, HawX, ibssa, Istman, Ivoo, joca83, KizJ, komsija1, Kotarle, kuntakinte, ladro, LostInSpaceandTime, Lošmi, M74AB3, m94j, markolopin, Milo97, Milometer, mirkoro, Mis uz pusku, mishkooo, Mićko, nemkea71, nikolapetkovic, OgnjenMitric, pablojepao, Parker, peho_atropin, PrincipL, Radio operater, redstar72, Sale0501, sap, Sava89, skok, ss10, stegonosa, Tandrkalo, tm, tooljan, Tvrtko I, Ulzana, Vaske8990, Velibor Radoja, Velizar Laro, Werdum1, xAlex2, zdrebac, Zjmc, Zoran1959