Need for speed: Underground

3

Need for speed: Underground

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

2CDa, mogu ti ja narezati...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

@Gamzzy

Igru imam, ali kao sto rekoh automobil mi se pri udaru ne ostecuje, interesuje me samo taj patch koji dozvoljava ostecenja !



offline
  • Vlada 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2003
  • Poruke: 1544
  • Gde živiš: Vranje

Zao mi je.Covek mi je prijatelj.Obecao sam mu.

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

@VladaPUB
Sorry, nisam skontao...

offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

@Vlada

Sta ti je zao ? Kakve ti price prodajes, ocekujes da neko stvarno poveruje u tvoje "bajke" !?!?!? Ajde se malo uozbilji, ovu pricu cemo racunati kao salu!

@Gamzzy
Ma ok, Vlada je nesto sanjao, pa napisao ovde da nas pali na prazno !

offline
  • Vlada 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2003
  • Poruke: 1544
  • Gde živiš: Vranje

Ma da.
Majke mi istina je.Zasto bi ja lagao.

Ne moras da mi verujes ali to je tacno

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Imam jedan problem... Ovih dana sam nešto bolestan pa sam došao do nekog kraja igre: Naime, kada hoću da odvozam 104-tu stazu on mi galantno pokaže prazan windows..... What the Fu************

I BAŠ ME JE IZNERVIRALO!!!!!!!!!!!!

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5001
  • Gde živiš: Beograd

Vlada ::Ma da.
Majke mi istina je.Zasto bi ja lagao.

Ne moras da mi verujes ali to je tacno


daj screenshot kao dokaz moze i na mail

offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

Bone Collector ::Vlada ::Ma da.
Majke mi istina je.Zasto bi ja lagao.

Ne moras da mi verujes ali to je tacno


daj screenshot kao dokaz moze i na mail


Molim da i meni bude prosledjeno na mail, posto sam jedino od Vlade cuo da tako nesto postoji !

offline
  • Vlada 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2003
  • Poruke: 1544
  • Gde živiš: Vranje

@VladaPUB
Ih kad bi ja znao da uradim screenshot.Verujte vi u sta hocete.Da se vratimo temi.

@gamzy

Znaci izadje ti automatski iz igrice?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 6970 korisnika na forumu :: 92 registrovanih, 5 sakrivenih i 6873 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, alex71, amonsrb, ArchaBasha, Avalon015, b_z_b, bigfoot, bladesu, bobomicek, bojank, Borski1977, bpvl, Brankojle, brufen, Cicumile, damir55555, darionis, dendrit86, Dixtrix, Djokislav, Djokkinen, Djota1, DrNeoCortex, Džekson, Electron, fireball021, Glavonja049, Goran 0000, goxin, Imperator_Aleksandr_lll, jaeger, jalos, Jecmendo, Jeremiah, JohnDoe, Jozo74, K-1A, Kawasaki1000, Krin, kybonacci, larix, LostInSpaceandTime, Mcdado, Medojed, Meklejn, miki69, Milan A. Nikolic, Miler88, MILO-VAN, Milometer, milos.cbr, Mićko, mm1811, Motocar, mustangkg, nebojsag, nekdo, nesa1962, Niki2024, Nomica, OKT, Orc, Papadubi, Petar888, Pururin, rodoljub, RommelBL, rovac, ruma, S-G, saputnik plavetnila, Sevatar, shadower78, Sharpshooter, Stoilkovic, t.e.m.p.l.a.r., tamno.nebo, tomo2, Topaz9, Tribal, Tumansky, ujke, vidra boy, VJ, Vlada78, vladaa012, Voice1, Volkhov-M, ziggga, Zmaj Tolak, Zmajac, 1107