Novi bolesno dobar RPG... Lineage 2

32

Novi bolesno dobar RPG... Lineage 2

offline
  • BIO  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 12 Jun 2005
  • Poruke: 1056
  • Gde živiš: Beograd

Ljudi, imam problem. Ne mogu da izadjem na account na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] i [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] jel to trenutno ili ...
Inace stalno mi izbacuje "The page cannot be displayed" ili "Service Unavailable"

Izgleda da je do sajta (sad je ok - mislim)



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 16 Feb 2005
  • Poruke: 556
  • Gde živiš: Beograd

meescho :Evo ga i moj problem...


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • BIO  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 12 Jun 2005
  • Poruke: 1056
  • Gde živiš: Beograd

Meni prodje sve i download-uje sve ono i kliknem na fullscrean i ukucam username i passvord i onda mi blokira. sta da radim?

offline
  • Pridružio: 25 Maj 2005
  • Poruke: 123
  • Gde živiš: Beograd

@BIO
To je zato sto server down, najverovatnije.

@Nikola-BG
Nemam pojma sta da radis...Mogu da ti posaljem moj system folder...

offline
  • Source  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 10 Jan 2005
  • Poruke: 3319
  • Gde živiš: Stara Pazova

Nikola skini opet L2Loadr sa njihovog sajta, sigurno ce da radi...

offline
  • Pridružio: 16 Feb 2005
  • Poruke: 556
  • Gde živiš: Beograd

Ne vredi reinstalirao sam c3 4-puta, skinuo loader 6,7 puta i ništa uvek isto da nije problem sa čim ga raspakujem win.zip ili sa winRAR mada sam probao sa oba i opet isto Sad možda je tu neka caka dunno Sad

offline
  • Pridružio: 29 Apr 2005
  • Poruke: 570
  • Gde živiš: Ko kaze da sam ziv?

Reinstaliraj igru u drugi folder Wink

offline
  • BIO  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 12 Jun 2005
  • Poruke: 1056
  • Gde živiš: Beograd

Ma nije do servera (verujem da je do moje masine), ali sada sam promenio masinu (od dve sklopio jednu) Smile) ali sad cemo da vidimo dali ce raditi.

offline
  • Pridružio: 29 Apr 2005
  • Poruke: 570
  • Gde živiš: Ko kaze da sam ziv?

@BIO
We hope soo Wink

offline
  • Pridružio: 25 Maj 2005
  • Poruke: 123
  • Gde živiš: Beograd

E ljudi ako je neko raspolozen da igra propheta, bishopa ili Elf i Dark Elf healera/buffera dobice svu pomoc iz klana.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1446 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 8 sakrivenih i 1363 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, 33 bren, 6.5lapua, ALEXV, alternator, aramis s, Atomski čoban, Avalon015, Ba4e, Barista, Bbbggg1979, Bgorando, Bojan198527, BtR-45, C-Gun, Chainsaw, Cirkon, cvrle312, dejankm, DENIRO, Despot Đurađ, dolinalima, drimer, Duck of Death, dzada, ekser222, Electron, EXIT78, Ice, iceburn, ivan_8282, Jose, Jozo74, K a s p e r, K-1A, Karaula, Kobrim, kori, kovac9mm, kybonacci, loon123, lukac, mat, MB120mm, metallac777, Milan A. Nikolic, mile.ilic75, milenko crazy north, mkukoleca, Oscar2, Papadubi, pein, precan, proka89, rakivan, Ripanjac, Sale0501, Sami_1ali, sickmouse, Sirius, Spinosa, suponik, svnedelja, The Boss, tomo2, ujke, vaci, vidra boy, Vlada1389, Vladimir90, vladom6, Volfero, Vrač, Zastava, zokizemun