|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Sep 2005 15:33
|
offline
- Pridružio: 10 Avg 2005
- Poruke: 115
- Gde živiš: In Your Mind
|
ma ne nije bitno znate ko je prvi...vazno je koga je poslednjeg stavio
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Sep 2005 19:04
|
offline
- Source

- Legendarni građanin
- Pridružio: 10 Jan 2005
- Poruke: 3319
- Gde živiš: Stara Pazova
|
Source2005 - VailingDeath
Nikola-BG - Orfiel
meeshco - Srbija
BlueAxe - DarkVengeance
BIO - DesperateCry
-[CoA]- - Arimos
Ivance - Whitishone
Srki_82 - Srki
Gagi_93 - Gagi
DarkLord - Mirdraal = valjda nije na Dragonu nego na Nightmareu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Sep 2005 19:15
|
offline
- Pridružio: 16 Avg 2005
- Poruke: 52
- Gde živiš: Kikinda
|
Da li moze neko da mi kaze gde da nadjem knjigu Mana Regeneration? Ako je neko nadje ili kupi neka kupi 2 posto treba meni i Ivance-tu.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Sep 2005 19:43
|
offline
- Pridružio: 27 Avg 2005
- Poruke: 56
- Gde živiš: ==>Giran<==
|
a ja
ApAcH
Dopuna: 06 Sep 2005 20:43
ebiga pritisnu mi se posalji al nema veze
ApAcH - Prophet4lLife
imam jos i Havky-ja al sam presto sa njim kad su silver strelice bile po 3000 each a prodo peril pa nisam mogo nastavit [BTW on mi je na drugom accountu pa Srbija ako imas Osobu da igra poslacu ti podatke 54 lvl je ja mislim]
Neg sta ima kod vas Source kak ide lvl-ovanje
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 06 Sep 2005 19:50
|
offline
- Pridružio: 27 Avg 2005
- Poruke: 56
- Gde živiš: ==>Giran<==
|
ej ja mislim da imam knjigu mana reg. samo dok vidim na kojem mi je liku negdje sam je ubacio u WH
|
|
|
|
|
|