Odvikavanje od lineage 2 ...

2

Odvikavanje od lineage 2 ...

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

tako je to u pocetku uvek... I ja sam 1000 puta presao onaj Serious Sam i igrao ga do besvesti... I igrao i igrao i igrao i tako svaki dan.... Jedno 6 meseci ali onda ti to vise i nije bitno (da li moram da pominjem koliko sam puta presao onda tu igru Mr. Green?)... sad predji na malo drugaciju i "bolju"(!?) drogu: Igranje igrica na telefonu u mrezi ... E pa da vidis onda...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 08 Avg 2005
  • Poruke: 268
  • Gde živiš: Bg

Ja sam hteo da skinem lineage ali sad kada vidim sta se desava zbog njega ...neka hvala Smile



offline
  • Pridružio: 11 Sep 2005
  • Poruke: 621

omg....igrao si 23 sata???kako ti nisu oci ispale???

offline
  • Pridružio: 13 Avg 2004
  • Poruke: 929
  • Gde živiš: Nis

Ovakve diskusije ne vode nikuda. Stoga Lock.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 764 korisnika na forumu :: 36 registrovanih, 4 sakrivenih i 724 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6footboy, Aleksa 3215, amaterSRB, bojanM84, Bubimir, BUDDAR70, Cigi, Dorcolac, Feller, g_g, GeoM, HogarStrashni, hyla, kutija11, Lance Guest, MaksicZoran, marsovac 2, mile.ilic75, Mzee, nelezele, nuki1234, proka89, repac, S2M, Smiljke, smuk, stegonosa, t.e.m.p.l.a.r., Tafocus, tmanda323, tomigun, VekiJ, Veless, Velibor Radoja, Zvonkozvonko, 79693