|
Poslao: 10 Nov 2004 20:39
|
offline
- Brksi

- Ex KGB officer
- Pridružio: 18 Jul 2003
- Poruke: 4205
- Gde živiš: U zlatnom kavezu
|
Zanima me da li neko od vas zna gde mogu naci poker? Google-o sam ali sam nailazio samo na neke demo verzije.... Zna li neko moze li se to naci besplatno?
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 10 Nov 2004 22:29
|
offline
- Goran
- Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
- Pridružio: 05 Maj 2003
- Poruke: 9977
- Gde živiš: Singidunum
|
Jel može i strip poker?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Nov 2004 10:37
|
offline
- Bojan

- Prijatelj foruma
- Pridružio: 13 Nov 2003
- Poruke: 11059
- Gde živiš: Novi Sad
|
Mislim da imam ja neki. Pravio ga je od nekog mog drugara drugar. Moram potraziti po diskovima pa cu ti poslati, mislim da nije nesto velik.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Nov 2004 14:27
|
offline
- Brksi

- Ex KGB officer
- Pridružio: 18 Jul 2003
- Poruke: 4205
- Gde živiš: U zlatnom kavezu
|
@Goran
Naravno da moze
@Bojan
OK
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Nov 2004 15:01
|
offline
- Goran
- Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
- Pridružio: 05 Maj 2003
- Poruke: 9977
- Gde živiš: Singidunum
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Nov 2004 22:50
|
offline
- Bojan

- Prijatelj foruma
- Pridružio: 13 Nov 2003
- Poruke: 11059
- Gde živiš: Novi Sad
|
Javi mi se na PM gde da ti posaljem.
|
|
|
|
|
|