Pomoć oko predloga igara

31

Pomoć oko predloga igara

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

Napisano: 13 Jul 2014 16:06

Marko Ivanović 2 ::Pozdrav, hteo bih da mi preporučite neku igru, volim one igre kao preživljavanje (slične Minecraftu) ali da komandujem samo mom čoveku tj. da ne komandujem ekipi nekoj, da sakuplja plen i tome slično. Napisao sam i temu u potforumu Pomoć oko naziva igara, jer sam jednu takvu već igrao, pa sam hteo da vidim koju bi ste mi preporučili. Hvala! Smile

Don't Starve
Terraria
7 Days to die
Rust
Nether
...

Dopuna: 13 Jul 2014 16:08

LoXo ::Preporucite nesto, bilo sta Smile


Borderlands Mr. Green
Stronghold neki?
Torchlight ?
Shovel Knight ?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Marko
  • Pridružio: 30 Maj 2013
  • Poruke: 425
  • Gde živiš: U kući

Jeeeeeeeeeeeej hvala ti punoo, ja mislim da je 7 days of die, skinuću sve što si nabrojao, jaoo kad se setim, da takav je naslov bio! Hvalaaa! Ziveli



offline
  • LoXo  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 14 Okt 2011
  • Poruke: 1212

@Marko Ivanovic 2
Mislis kupices? Mr. Green

offline
  • Dragan Nikolic
  • Frizer
  • Pridružio: 28 Jan 2012
  • Poruke: 328
  • Gde živiš: Sirig

e ovako trazim neku igru,voleo bi da bude i singleplayer kampanja u njoj,al ne mora Very Happy ,bitne su mi si sledece stvari al prvo da naglasim,necu da igra bude kao one rpg kliknes i on sam udara i ubija na mis,vec mi treba igra sto upravljam na tastaturu,mis,tacnije igra bas na foru igre jade of empire,bitno je da je starije doba,imaju te vestine (kung fu i slicno),razne magije,razna oruzja,i recimo volim to kad ubijes nekog bosa dobijes neko njegovo oruzje ili vestinu/magiju Very Happy e to je to valjda me razumete Very Happy
Konfiguracija mi je sledeca:4 giga rama,intel pentium dual core 2.6 ghz 3mbl3 cache,hd6670 1gb gddr5

offline
  • bios1  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 18 Jan 2012
  • Poruke: 435

posto sam polomio desnu ruky u zglobu i sad ne mogu mis normalno od gipsa da uhvatim pa nmg nista normalno ni da igram, zato bih vas upitao za neku dobru i zaraznu igricu koja se moze igrati sa jednom ruku, jer gips cu morat nositi cjeli avgust

offline
  • Mihajlo Krstic
  • Pridružio: 16 Maj 2013
  • Poruke: 111
  • Gde živiš: Kragujevac

Da li ima neka igrica slicna kao gta san andreas da vozim automobile da radim misije, ali da ima 512mb ram? Ziveli

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

Saints Row (Ja sam igrao The Third i luda je igra skroz, međutim prethodni doprinosi su manje zahtevniji ali više ozbiljniji)
Sleeping Dogs
Mafia (malo je teža igra i dosta linearnija)
Scarface (ne radi na W7 ako se dobro sećam)
True Crime (L.A. verzija je OK)
The Godfather (Igra koju bih i danas rado igrao)
Just Cause (Just Cause 2 je sjajna igra, nisam igrao prvi deo)
Simpsons možda? (Hit & Run je zabavna igra Very Happy)

offline
  • Mihajlo Krstic
  • Pridružio: 16 Maj 2013
  • Poruke: 111
  • Gde živiš: Kragujevac

Da li ima neka slicna igrica kao gta san andreas? Ziveli

offline
  • LoXo  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 14 Okt 2011
  • Poruke: 1212

Napisano: 01 Nov 2014 22:19

The Godfather ne radi na W7, za Scarface ne znam Very Happy

Dopuna: 01 Nov 2014 22:22

Fireskull ::Da li ima neka slicna igrica kao gta san andreas? Ziveli

Ono sto je napisano odnosi se i na tebe, Just Cause je dobra, ne znam koliko rama treba, proveri

Dopuna: 01 Nov 2014 22:23

Fak, mora 1gb rama

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

Gotovo sam siguran da sam igrao Godfather na W7, možda je bila 32bitna verzija.

@Fireskull
Moj post je bio totalno posvećen tebi, sve igre su ti slične.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 955 korisnika na forumu :: 117 registrovanih, 9 sakrivenih i 829 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., acatomic, airsuba, ALEXV, Andrija357, Asteker, baltazar01, bankulen, Bojan198527, bojcistv, Bombarder, boxbole, bunker, Bvp, Citalac, Clouseau, Coficab, cojapop, crazydkure, Darko Jovanovic, Darth Malak, Demi87, DENIRO, Despot1, dj.ape, doktor097, dolinalima, DonRumataEstorski, dusanobr, Electron, EVIDENTICAR, Flanker-G, g_g, Gall, Gargantua, Georgius, glados, Hans Gajger, havoc995, HawX, ILGromovnik, Iskander, istokzapad, jackreacher011011, Jeremiah, Josip77, Jozo74, Kalem, kuntakinte, Lap720, LeGrandCharles, LostInSpaceandTime, MadMike, Mali Rambo, Marko Marković, markolopin, MarkoW, MB120mm, Medojed, mercedesamg, mig21, Miki281, mileta4, milimoj, Mrav Obrad, nelezele, nikolapetkovic, nixos, Nobunaga, Ns1975, nuke92, Ognjen1255, OgnjenMitric, Oscar, ozzy, pedja.st, Petar25, pfc74, picknick, precan, Prečanin30, raptorsi, Ray1973, Remain, S94, sedan, sekretar, shiro, shone34, Sirius, Siti2, Smiljkovich, SOVO515, stegonosa, stibium51, suton, TangoSix, tomigun, tomo2, Troja, tubular, tuf, Tumansky, Tvrtko I, Ugljesa99, uruk, vaci, vidra boy, VJ, Vlada78, Vojkan Petrovic, Weah88, x011, XBMC, zombicar153, 79693