|
Poslao: 28 Mar 2015 14:14
|
offline
- NIx Car

- Legendarni građanin
- Més que un club
- Glavni vokal @ Harpun
- Pridružio: 27 Feb 2009
- Poruke: 3898
- Gde živiš: Novi Sad,Klisa
|
Hotline miami 1 i 2. Topla preporuka
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 28 Mar 2015 14:25
|
offline
- Krstić

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 02 Nov 2014
- Poruke: 614
|
Da li imas jos neku igricu a da je normalna voznja kolima kao npr city car driving? slicno tome ali da moj racunar moze da podrzi igricu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Mar 2015 14:50
|
offline
- bocke

- Moderator foruma
- Glavni moderator Linux foruma
- Pridružio: 16 Dec 2005
- Poruke: 12567
- Gde živiš: Južni pol
|
Sad sam bacio pogled.. Istina. Izvini. GTA 3 bi trebalo da radi: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] . Ali ne znam da li je to taj tip igre koji te zanima.
Ne razumem se puno u trkačke igre. Baci pogled ovde za nekoliko ideja: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ograniči se na igre izašle do druge polovine 2000-ih (2005-ta ili 2004-ta i ranije).
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Mar 2015 15:37
|
offline
- bocke

- Moderator foruma
- Glavni moderator Linux foruma
- Pridružio: 16 Dec 2005
- Poruke: 12567
- Gde živiš: Južni pol
|
Postavi pitanje ovde: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ili ako sumnjaš na viruse i slične štetočine možeš da postaviš temu u ambulanti. Ambulanta ima posebna pravila za postavljanje tema, tako da ako se odlučiš na taj korak, prvo pročitaj ovo: http://www.mycity.rs/Ambulanta/Kako-otvoriti-temu-u-Ambulanti.html. Vrlo su striktni oko toga tako da je neophodno pročitati i ispratiti uputstvo od reči do reči.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Mar 2015 19:23
|
offline
- djolew

- Elitni građanin
- Pridružio: 24 Dec 2011
- Poruke: 1642
- Gde živiš: Novi Banovci
|
Ima koliko hoces, ali tvoj komp ne bi mogao da ih podrzi.
|
|
|
|
|
|