Problem sa igricama

2

Problem sa igricama

offline
  • Pridružio: 12 Nov 2009
  • Poruke: 166

Neznam ni sam nesto sam radio i posle resetovao kompjuter i sve radi savrseno. Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Avg 2008
  • Poruke: 708
  • Gde živiš: Bogu iza tregera!

Ako ti se to samo desava u NFS onda je radi Nitra(turbo)...Shift/ctrl/alt pritisces cesto...i onda se smanji igrica...tako je bilo i kod mene...ali moras napraviti...



offline
  • Pridružio: 12 Nov 2009
  • Poruke: 166

Nije samo u Need for Speedu nego i u ostalim igrama.

offline
  • 1van  Male
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 26 Jan 2009
  • Poruke: 26
  • Gde živiš: nis

UDJI U task manager i nadji u process fajl winop.exe - to ti je neki pod proces koji ti to radi, a instaliran ti je uz neku igru koja ti nije radila.
ako nemas to u proces a zeza te onda neznam.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1106 korisnika na forumu :: 42 registrovanih, 5 sakrivenih i 1059 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, A3C, aleksandar11332, AudioTehnica, bavar357, Belac91, bigvlada, Bozjidar87, Brankojle, Bubi, Bubimir, C-Gun, Car89, Chainsaw, doktor097, dukajov, esx66, LeGrandCharles, leopard83, MaRtInsrbija1993, Miler88, Milometer, Natuzzi, Nikola.M, nuke92, peradetlić, Radogost, Radoslava, radoznao, royst33, ruma, S-lash, S2M, Spinosa, TTN, uruk, Vanderx, vathra, VBoss, vuksa72, Zec, Zoran1959