dota2 linux ili windows?

dota2 linux ili windows?

offline
  • Huskar
  • Pridružio: 31 Maj 2008
  • Poruke: 885

kakva su vasa iskustva sa ovom ili slicnim igrama...jel bolje radi na windows ili linux....Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Programer
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 4578

Malo ti je bezveze ovo pitanje pošto to zavisi od konfiguracije i podešavanja Wink



offline
  • Huskar
  • Pridružio: 31 Maj 2008
  • Poruke: 885

pa znam to, nego ja znam da je meni na win 8 losije radilo nego na win 7...Very Happy

offline
  • bocke  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator Linux foruma
  • Veliki Pingvin
  • Guru
  • Pridružio: 16 Dec 2005
  • Poruke: 12567
  • Gde živiš: Južni pol

Ako ti radi onda je svejedno. Sumnjam da je iko radio benchmark i upoređivao. Smile Ako i jeste, to bi bio Phoronix. Ali treba imati na umu da mu članci znaju biti malo senzacionalistički.

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Ništa te ne košta da probaš, ima raznih istraživanja, pa pogledaj.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1095 korisnika na forumu :: 47 registrovanih, 5 sakrivenih i 1043 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, A.R.Chafee.Jr., A3C, aleksandar11332, AudioTehnica, bavar357, Belac91, bigvlada, Bozjidar87, Brankojle, Bubi, Bubimir, C-Gun, Car89, Chainsaw, doktor097, dukajov, ekipo26, esx66, LeGrandCharles, leopard83, MaRtInsrbija1993, Miler88, Milometer, Milos ZA, milutin134, Natuzzi, Nikola.M, nuke92, peradetlić, PMsnow, Radogost, Radoslava, radoznao, royst33, ruma, S-lash, S2M, Spinosa, TTN, uruk, Vanderx, vathra, VBoss, vuksa72, Zec, Zoran1959