Problem sa dijarejom

Problem sa dijarejom

offline
  • Pridružio: 12 Avg 2013
  • Poruke: 19

Pre nedelju dana sam bio kod druga na rodjendanu,on nas je odveo do jedne pekare gde smo jeli picu,sutradan sam osetio bolove u stomaku,otisao sam u wc i video sam da imam dijareju.Nisam isao u skolu 3 dana,i sve je se smirilo do sada.Veceras sam imao ponovo rodjendan i ponovo smo isli u istu pekaru,kada sam dosao kuci osetio sam da me stomak boli,i ponovo dijareja.Hocu da pitam da li sam mozda alergcan na tu picu ili mi nesta nije uredu sa stomakom,pomoc ! Crying or Very sad



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Ili u toj piceriji nisu zadovoljeni higijenski uslovi ili im sastojci koje koriste nisu ispravni.
Trebalo bi pozvati inspekciju da pregledaju sanitarne knjižice zaposlenih u piceriji i uslove u kojima rade, kao i ispravnost namirnica koje upotrebljavaju.
Definitivno nešto nije u redu kad dva puta u nekoliko dana dobijaš dijareju posle konzumiranja hrane u istom lokalu.



offline
  • Pridružio: 12 Avg 2013
  • Poruke: 19

ne verujem u to,posto ta picerija vazi za najbolju u gradu,niko od mojih drugova nije dobio dijareju kao ja..

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

U tom slučaju se javi lekaru ako se dijareja ponovi, on će znati kakve testove da uradiš i daće tačnu dijagnozu stanja i savete kako da izbegneš buduće probleme.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3149 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 8 sakrivenih i 3060 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alex71, ArchaBasha, Avalon015, b_z_b, bladesu, bojan1234, bojank, BORUTUS, Bozjidar87, C-Gun, cenejac111, darkkran, dejan1972, Dejan_vw, Desmond, Don, dukajov, Dusko_Dugousko, Dzuki, Džekson, Glavonja049, gregorxix, Igritelj, jalos, Jeremiah, Kaplar2, Khalid ibn al-Walid, Koplje, kybonacci, laurusri, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, MadMike, MaschinenPistole, MB120mm, mean_machine, Medojed, mercedesamg, Metanoja, moldway, Mostarac1977, nemkea71, nenad81, Niki2024, niksa517, OKT, Oscar2, Pale2025, Panter, Papadubi, Parker, pein, peradetlić, Permaldar, PlayerOne, Pururin, Remain, Remarqe, rodoljub, Sevatar, Sharpshooter, shlauf, ShtagodShtagod, skylab1111, Solunac na steroidima, SpaDej, Srki98, sspp, strn, styg, tamno.nebo, Tas011, Tumansky, vathra, VBoss, Vlada78, Vlado82, Volfero, vuksa72, zule2, 223223