Podešavanje DVR-a i ADSL-a

Podešavanje DVR-a i ADSL-a

offline
  • Pridružio: 23 Jul 2008
  • Poruke: 107

Zamolio bih nekog da mi objasni koje portove treba ubaciti u DVR prilikom instalacije kamera,gde ubaciti statičku adresu,kao i prosleđivanje portova na ADSL ruteru.Verovatno postoji standardno podešavanje za sve DVR-ove i ADSL-ove koje se može primeniti na više uređaja.Hteo bih da naučim proceduru podešavanja prilikom instalacije kamera.
Igor



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1025 korisnika na forumu :: 80 registrovanih, 8 sakrivenih i 937 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksandar11332, Alexandar-1973, Asteker, Avalon015, Bane san, bb929, blatruc82, bokisha253, Botovac, brufen, Bubimir, bukefal, Civa, Clouseau, Colt D, DaliborVukadinovic, darionis, darkkran, DejvTroter, Devil city 1989, Dimitrise93, djonsule, dushan, Feller, fijufijukrozkapiju55, gasha, Georgius, goxin, Ivoo, jalos, Jester, Joint Chief, JOntra, Kajzer Soze, kikisp, Koplje, Korle, Kruger, kunktator, Lucije Kvint, M74AB3, mdp92, milan.tatanac1, miodrag, MiroslavD, Mićko, mnn2, Moldovan, nebidrag, nekdo, nelezele, Niki2024, niksa517, nobutado, opt1, Orc, Orijen, ozzy, Permaldar, pirke96, PrincipL, Pururin, raster12, saputnik plavetnila, skok, sslay, stegonosa, stokssone, styg, tomo2, Troja, tuf, Tvrtko I, umpah-pah, vathra, VJ, Volkhov-M, Vozd0714, ZetaMan, zokilivac