Problem sa SBB Light paketom

Problem sa SBB Light paketom

offline
  • Pridružio: 05 Sep 2006
  • Poruke: 29
  • Gde živiš: Area 51

Imam jedan problem.Za ovaj mesec sam uplatio Light 128/64 bez lokala paket koji radi preko proxy-ja.E, sad kad hocu da igram NBA 2006 na internetu nikako nece da mi se konektuje.Kako mogu da podesim proxy u NBA 2006??????



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • jeee 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 22 Sep 2006
  • Poruke: 1

iz nekog lichnog iskustva, light pakete u budutje zaobidji.



offline
  • Pridružio: 05 Sep 2006
  • Poruke: 29
  • Gde živiš: Area 51

Da da u sirokom krugu!!!Vise nikad necu uzeti taj paket!!!Nikad!!

offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Verovatno su ti zatvorili port pa ne mozes da igras.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 707 korisnika na forumu :: 58 registrovanih, 8 sakrivenih i 641 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, AK - 230, ALEKSICMILE, aleksjevt, Andrija357, Asteker, bakovaca, Boris90, Borkanović, boxbole, BZ, coaaco, Darko Jovanovic, DavidA, DeerHunter, DonRumataEstorski, duro1990duro, Georgius, Halabit, Imperator_Aleksandr_lll, istina, ivanR164, J - 6, JohnDoe, JOntra, Lep1na, Levi, Mamadu, Marko Marković, Medojed, Mi lao shu, Miler88, milijarder, mux, Naj-Turs, nebidrag, nebkv, nenad81, oganj123, operniki, ozzy, Prašinar, Qvazimodo, S-G, Semberija, Sonic, Tas011, TheDictator, tooljan, Tribal, vathra, VBoss, VJ, voja64, vrgudinac, vzd1389, yip314, zoran77