|
Poslao: 28 Jul 2004 22:06
|
offline
- gamzzy
- Legendarni građanin
- Pridružio: 24 Apr 2003
- Poruke: 10725
- Gde živiš: Novi Sad
|
Za ostale slike koji klik više...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Avg 2004 20:06
|
offline
- Mad_Zec

- Black Rabbit
- Pridružio: 03 Apr 2004
- Poruke: 4513
- Gde živiš: Novi Sad
|
Se meni cini ili si ti to malo zumirao?
Btw eto kada se ceka da se okaci
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Avg 2004 21:23
|
offline
- gamzzy
- Legendarni građanin
- Pridružio: 24 Apr 2003
- Poruke: 10725
- Gde živiš: Novi Sad
|
Mad_Zec ::Se meni cini ili si ti to malo zumirao?
Btw eto kada se ceka da se okaci
Ako mene pitaš -NE
Dobio sam ih takve kakve jesu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Sep 2004 11:17
|
offline
- Nadalina

- Građanin
- Pridružio: 17 Apr 2004
- Poruke: 238
- Gde živiš: Novi Sad/Beograd
|
Apsolutno sam odusevljena!
Tu sa globusom sam vec videla, ali ostale nisam...hm?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Sep 2004 00:40
|
offline
- Pridružio: 19 Sep 2004
- Poruke: 443
- Gde živiš: tu i tamo...
|
Dobra je fora, i u pravu je covek, onaj orao je...hahha
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Sep 2004 23:22
|
offline
- MladjaVR

- Prijatelj foruma
- Pridružio: 10 Jan 2004
- Poruke: 797
|
Isprva nisam skapirao da je ono Zemlja!!! Kako su mocne fotke, a i ljudi koji su ovo uradili!
|
|
|
|
|
|