AbiWord problem

AbiWord problem

offline
  • Pridružio: 29 Jan 2005
  • Poruke: 684
  • Gde živiš: Uzice

kada god pokusam da ubacim sliku u AbiWord-u , on automatski "izleti" .

Moze pomoc Wink



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • bocke  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator Linux foruma
  • Veliki Pingvin
  • Guru
  • Pridružio: 16 Dec 2005
  • Poruke: 12567
  • Gde živiš: Južni pol

Beše slack? Moguće da ti fali neki lib. Da li si instalirao celu instalaciju Slacka ili si birao?

U svakom slučaju pokreni abiword iz konsole, probaj istu stvar i reci da li je javio neku grešku.



offline
  • Pridružio: 29 Jan 2005
  • Poruke: 684
  • Gde živiš: Uzice

Instalirao sam sve sa Slackware CD.
Iz konzole isto izbacuje.



Inace, posle nekoliko nedelja, uspeo sam skinuti OpenOffice sa neta, tako da je problem donekle resen (zanemaren Smile )

Ipak hvala na pomoci

offline
  • bocke  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator Linux foruma
  • Veliki Pingvin
  • Guru
  • Pridružio: 16 Dec 2005
  • Poruke: 12567
  • Gde živiš: Južni pol

Probaj da skineš novu verziju Abi-ja. Wink Ipak je AbiWord brži i zahteva manje memorije od OO.org, tako da može poslužiti u prilikama kad su te osobine bitne.

offline
  • Pridružio: 29 Jan 2005
  • Poruke: 684
  • Gde živiš: Uzice

Za memoriju ne znam, ali meni je brzi OO nego Abi, i to dosta

offline
  • bocke  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator Linux foruma
  • Veliki Pingvin
  • Guru
  • Pridružio: 16 Dec 2005
  • Poruke: 12567
  • Gde živiš: Južni pol

Mislio sam na brzinu pokretanja, ne na brzinu učitavanja dokumenata. Wink

Dopuna: 16 Jun 2006 2:47

BTW, abi radi i na PI sa samo 32mb memorije. Bar starije verzije... Ne verujem da su nove mnogo zahtevnije.

offline
  • Pridružio: 29 Jan 2005
  • Poruke: 684
  • Gde živiš: Uzice

Pa istom brzinom pokrece i Abi i OO.

I ja sam se bas zacudio, jer na ostalim distribucijama otvara OO i po minut, dok meni otvori kao Word u Win-u

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1832 korisnika na forumu :: 56 registrovanih, 2 sakrivenih i 1774 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airliners, Bombona, borya90, Bubili, cikadeda, comi_pfc, dearg, Demi87, djile1, djonsule, dule10savic, dusanobr, Duschi, esko_hz, EXIT78, g_g, gaga23, goran.vvv, Hans Gajger, Haris, HawX, Inner-Cell, Jerry Drake, kaput21, Kenanjoz, komenski, Linda, LjubisaR, maksi007, marsi, mercedesamg, Mercury, Metanoja, mikhailo, mir juzni, Mldo, Mrav Obrad, MrNo, Outis, pablojepao, pisac12, PoolbegD02, Remarqe, rikirubio, S-G, sabros, sekretar, shlauf, Spila 0405, stegonosa, tomo2, tooljan, ulogovan, uruk, veljko82, vidra boy