Hajde da diskutujemo

5

Hajde da diskutujemo

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2008
  • Poruke: 105

Xaxaxaxa naravno da necu da preterujem...Poceo sam manje da razmisljam o nekim stvarima i lakshe mi je a i nju ne opterecujem.Dao sam joj prostor i sve... Videcemo Smile)) .Voleo bih da ostanemo jos dugo dugo zajedno.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 11 Feb 2010
  • Poruke: 52

e sto mene nece zadesiti nesto ko tebe...tako lepa veza...



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1227 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 9 sakrivenih i 1141 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aramis s, Asteker, awathorn, Ba4e, Baždaranac, belov, bestguarder, bigvlada, boromir, Botovac, Bubimir, C-Gun, cemix, Cirkon, Colt D, CrveniSolaris, dejanbenkovic, dejankm, Deki Duga Devetka, desmeki, djboj, djonsule, dmitarche, DuškoMraz, Dzoni70, Dzuki, Džekson, Flanker-G, Gitzherai, ikan, Ikica977, Koplje, kunktator, Lance Guest, Makarid, mercedesamg, Mi lao shu, Mile14, milenko crazy north, Millennium, moldway, MrG, nekdo, nesa1962, Niki2024, nnnnnnnnnn, nobutado, Novakomp, nuke92, oddsock, Oscar2, Panter, pfc74, Pilence, Polifon, repac, Risbo_Boris, S94, Sass Drake, SDsd, Semberija, shone34, shota91, Sirius, skvara, Sone0883, Stefan M, stegonosa, tomo2, vathra, Velizar Laro, x9, XBMC, YugoSlav, zemljanin, zlaya011, zule2