Poklonite komponente detetu

Poklonite komponente detetu

offline
  • Pridružio: 11 Apr 2007
  • Poruke: 55
  • Gde živiš: PLUTON

Pokrecem akciju za poklon jednom mom komsiji koji ima malu cerkicu a trenutno nema sredstava da joj uzme bilo kakav komp pa i polovan posto zive od jedne plate koja je mala a podstanari su!!

JA poklanjam 17 INCNI MONITOR znaci jos je potrebno ploca , procesor , memorija , hard , DVD , mis , tastatura

Komp bi sluzio za gledanje DVD crtaca i igranje malih igrica!!!!

Ako ima ko pored mene sa viskom delova a voljan da pokloni neka me kontaktira ovde ili preko maila [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1699 korisnika na forumu :: 69 registrovanih, 7 sakrivenih i 1623 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, A.R.Chafee.Jr., aleksandar11332, aramis s, Asteker, avijacija, Bane san, benne, bojan_t, BOXRR, cuculo, cyprus, d.arsenal321, darkojbn, dearg, dejan.7951, deLacy, dozorni, flavius89, gajasvi, Great White, GreenMan, igorkozar83, ivran064, jalos, Jaz, jodzula, Khaless, KizJ, kunktator, ladro, Marko Marković, Mcdado, mdp92, Mercury, Milan Miscevic, milanpb, milenko crazy north, Mis uz pusku, moldway, Mrav Obrad, Ne doznajem se u oružje, nebkv, Nikolajevic, nobutado, OKT, pacika, Panter, Pekman, Pururin, Radio operater, Radula, raso76, Remain, rokokoko, saputnik plavetnila, septembar, Sharpshooter, skok, tm, tritonus, Tvrtko I, Uros Cuore Sportivo, VBoss, Veless, Vlada1389, vukovi, zokilivac, zziko