Prodajem Ele. gitaru Hamer(scarab

Prodajem Ele. gitaru Hamer(scarab

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2006
  • Poruke: 2

Prodajem Ele. gitaru Hamer(scarab) crn,star 5 meseci,sa originalnom torbom i kaisem. cena 180eur. HITNO mailom saljem slike



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Apr 2008
  • Poruke: 1

jel mozesh da mi poshaljesh slike na mail [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] jer sam zaintresovan



offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Hmmm... pogledaj datum poruke - 30. jun. 2006.
Kasnis samo dve godine...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1417 korisnika na forumu :: 38 registrovanih, 2 sakrivenih i 1377 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, A3C, Banovo Brdo, bbogdan, Bosnjo, BrcakRS, BUDDAR70, celt, Citalac, Clouseau, dejan1972, Dimitrise93, eagle.rs, Fabius, Gogi_avio, Goran_, jalos, Jonbonjovi, Jose, keyz, Lance Guest, laudano.nero, maCvele, Marko Marković, Markovic, metallac777, mikoyan21, milanpb, Mićko, mnn2, nnovakis, oddsock, PlayerOne, tajvankanasta, Tila Painen, troki1971, Veless, Zorge