Prodajem biciklu

Prodajem biciklu

offline
  • Onsite IT Support Engineer
  • Pridružio: 08 Mar 2005
  • Poruke: 1148
  • Gde živiš: Niš

Bicikla je nova. Kupljena u Cash&Carry u Nišu. Prodajem je za 4.000. A možemo i da se dogovorimo. Ima zadnje CATEYE svetlo i veoma dobar lanac za zaključavanje (uvijena žica). Lanac sam platio 600 dinara, a svetlo 1.000. Znači, sve to dajem uz nju! HITNO!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Jun 2004
  • Poruke: 3996

Hajde jos neku informaciju.. Ja sam razmisljala da kupim biciklu..



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2990 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 12 sakrivenih i 2897 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, A.R.Chafee.Jr., Apok, Arhiv, Aristotle2002, Baždaranac, Bojan198527, bojanstros9, boracbl1389, branko7, brufen, bufanje, CHARLIE JA., Cirkon, Colt D, crnogorac, cuvarkuca, Cvijo_ue, cyprus, darcaud, Despot1, Dimitrise93, DragoslavS, DS01, Džekson, Ercomero, Feller, Gargantua, Hans Gajger, ivica976, kaput21, Kobrim, kolateralnasteta, komenski, LostInSpaceandTime, Marko Marković, mean_machine, mercedesamg, Mercury, milanpb, Miler88, minke, misaru, mnn2, Mrav Obrad, mrdaak, nenooo, nikolabb, novator, OgnjenMitric, Otto Grunf, picknick, Piicoki, rajkoplje, rakivan, raso76, raster12, repac, Robin, rodoljub, S-G, SirOliver, Smiljkovich, Sonic, spalev, starlights, stegonosa, Tastatura ratnik, tecataki, TheDictator, Titan, Ugljesa99, vensla, vidra boy, vladom6, VP6919, Walkers, xAlex2, XBMC, zmajbre, Zorge