|
Poslao: 25 Jan 2014 05:55
|
offline
- Pridružio: 19 Jan 2012
- Poruke: 267
- Gde živiš: Beograd
|
Pozdrav drugari, imam pitanje za vas, kako mogu da proverim koliko mi je neta ostalo na mobu, uzeo sam sad skoro paket u MTS-U MegaNet XL valjda se tako zove mislim da je mesecno 3000+din, stanje na racunu proveravam tako sto u "biracu" ukucam *797# ali nigde nema ono za internet, vec izbaci samo SMS, i MINUTE. Hvala Unapred!
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 25 Jan 2014 08:47
|
offline
- Ričard

- Lavlje srce
- Supermoderator
- Zver!
- Electro maintenance engineer
- Pridružio: 28 Nov 2006
- Poruke: 13745
- Gde živiš: Vršac
|
mts.rs/stanje
Otvori ovu stranicu sa mobilnog telefona, ali koristi mobilni internet.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Jan 2014 09:52
|
offline
- vasa.93

- Moderator foruma
- Pridružio: 17 Dec 2007
- Poruke: 14828
- Gde živiš: Niš
|
Stanje je takođe moguće proveriti i na sledećoj stranici: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Neophodno je najpre se registrovati sa svojim brojem telefona, a onda su ti dostupne mnoge opcije. Ono što je najskorije uvedeno jeste mogućnost štampanja sopstvenog računa, što meni lično prilično odgovara pošto mi račun za prethodni mesec stiže tek posle 15 - 16. u tekućem mesecu, a do tada para više nema...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Jan 2014 06:27
|
offline
- Pridružio: 19 Jan 2012
- Poruke: 267
- Gde živiš: Beograd
|
Pokusao sam drugu opciju i kaze morate uneti ceo broj telefona ja upisem 065xxxxxxx i nista? I hvala vam momci, a sta je to po njima ceo broj? Pokusavam i stalno gresku izbaci
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Jan 2014 10:46
|
offline
- vasa.93

- Moderator foruma
- Pridružio: 17 Dec 2007
- Poruke: 14828
- Gde živiš: Niš
|
Koliko se sećam, postoji combobox u kome biraš pozivnu podgrupu (064 ili 065), a zatim kucaš ostatak broja bez 064/065. Ako se pak ne sećam dobro, probaj sa +38165...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Jan 2014 06:09
|
offline
- Pridružio: 19 Jan 2012
- Poruke: 267
- Gde živiš: Beograd
|
Hvala, uspeo sam, nego da pitam moj paket ima 3 gb, kako to onda pise na mts/stanje preostalo 7937mb to je valjda skoro 8gb?
|
|
|
|
|
|