Auto punjač

2

Auto punjač

offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Vaso, baci utiske kako radi kada se puni telefon...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Isprobao sam punjač i mogu da kažem da sam prezadovoljan. I telefon i tablet se pune kao da su prikačeni na mrežni punjač. Oba uređaja sam punio u standby-u (telefon na 1A, baterija 1800mAh, tablet na 2,1A, baterija 4000mAh) i svaki se za 10 minuta vožnje napunio po 10% (prethodni punjač je punio pola sata 2%). Još uvek nisam isprobao kako se ponaša kada je ekran nonstop aktivan. No, verujem da neće biti ni najmanjih problema. Moja preporuka.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 917 korisnika na forumu :: 53 registrovanih, 7 sakrivenih i 857 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Agape, Asparagus, Automaticar, bojan_t, BSD, Chainsaw, Czrweni, Dannyboy, DavidA, dj.ape, Dolinc, DonRumataEstorski, ghoost, Gradjanin, Hans Gajger, Incognito, Jester, JK, Jozo74, Kajzer Soze, koneks, kybonacci, lacko, Lieutenant, lima, luka35, Manjane, Milos ZA, miodrag, moldway, nenomir, Ns1975, oddsock, omen, Otto Grunf, pein, ping15, Radoslava, redstar011, sajorg, sales, sap, septembar, shiro, Smiljkovich, tecataki, Tribal, Velizar Laro, vladaa012, Vlajman1957, Woya, Zi0mek, Đurđevdan