Dilema?

Dilema?

offline
  • Istoričar
  • Pridružio: 02 Sep 2012
  • Poruke: 86
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

Људи имам дилему који телефон да узмем Question Sad

Samsung Galaxy J7 (2016) ili A5 (2016)?

дајте савете шта мислите који је бољи. Ziveli



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Mar 2011
  • Poruke: 1316
  • Gde živiš: Beograd

Generalno, imaju gotovo iste karakteristike. J7 ima malo veći ekran ali ima manju rezoluciju od A5. J7 ima i malo jaču bateriju.

Od tebe zavisi šta ti je od tih karakteristika važnije pa izaberi.



offline
  • Istoričar
  • Pridružio: 02 Sep 2012
  • Poruke: 86
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

Мени су готово сви говорили да је А5 бољи... вероватно ћу њега и да узмем

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1333 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 7 sakrivenih i 1256 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: benne, bigvlada, bobor, bojcistv, Borkanović, BrusLi, Bubimir, C-Gun, cakija, crazydkure, cuvarkuca, deLacy, Denaya, desmeki, Duh sa sekirom, dulleo, Dusko_Dugousko, ElGenius, g_g, goran.vvv, Hans Gajger, ILGromovnik, ivan1973, jodzula, JOntra, karevski, Kenanjoz, kolle.the.kid, kripo, Lance Guest, leopard83, lord sir giga, m94j, Makarid, Manjane, mat, milenko crazy north, mitja2512, mm1811, Ns1975, ObelixSRB, Oklopnjak, Otto Grunf, pacika, Paklenica, Panter, Parker, pein, picknick, Pilipenda, pisac12, Pururin, Roksi, sap, Semberija, sistem22, sova72, stegonosa, stokssone, tomo2, tubular, Vanderx, vathra, VJ, vlad4, Vlada78, vrgudinac, x9, zixo, Zoran1959