|
Poslao: 29 Jul 2010 12:58
|
offline
- DJBl3nd

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 03 Jul 2010
- Poruke: 536
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
6700 mi je presladak ali kod E51 mi je kamera dosta losa....U Beogradu sam nasao oba (original za 200 evra)
Sta mislite po karakteristikama su slicni...samo kod E51 zameram kameru mala je....Dok na 6700 je sve ok.....ali ipak me zanima vase misljenje...Sta je bolje......?Oba telefona su mi nekako simpaticna ali koji je bolji.....?
Pomoc imam vremena dosta da odlucim pre kupovine.
Pozdrav
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Jul 2010 13:32
|
offline
- DJBl3nd

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 03 Jul 2010
- Poruke: 536
|
Moja drugarica ima 6700 i zadovoljna ....sa 6700
E51 je slican sa N73 Music...... Kamera je slaba ....Vote Up za 6700
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Jul 2010 14:38
|
offline
- Ceva

- Super građanin
- Pridružio: 10 Mar 2005
- Poruke: 1313
|
Ja glasam za E51, telefon je super, kao prednost ima i wifi sto je dosta bitno!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Jul 2010 00:59
|
offline
- Fil

- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Jun 2009
- Poruke: 16586
|
Ja bih se odlucio za E - poslovnu seriju. WiFI je ogromna prednost
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Jul 2010 13:59
|
offline
- DJBl3nd

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 03 Jul 2010
- Poruke: 536
|
Al meni fon nije za poslovnu potrebu treba mi neki malo jaci telefon...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Jul 2010 14:48
|
offline
- DJBl3nd

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 03 Jul 2010
- Poruke: 536
|
Samo da kazem da meni fon ne sluzi u poslovne svrhe nego ovako da imam nesto bolje pa mi kamera na 6700 extra bude za te pare 200 jevreja.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Jul 2010 20:31
|
offline
- rapha

- Mod u pemziji
- Pridružio: 14 Feb 2005
- Poruke: 9113
- Gde živiš: Beograd
|
Pa što onda pitaš kada si se već odlučio?
|
|
|
|
|
|
|
|