Nokia 6700 Clasic

Nokia 6700 Clasic

offline
  • Pridružio: 24 Jan 2012
  • Poruke: 2

Napisano: 24 Jan 2012 12:57

u dobrom stanju,sitni tragovi koriscenja od dzepa,star 8 meseci,usb,punjac,futrola,niklovana..radi odlicno..cena 75 eura 0654165812

Dopuna: 24 Jan 2012 12:59







Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 934 korisnika na forumu :: 80 registrovanih, 12 sakrivenih i 842 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airsuba, Aleksandar Tomić, b_z_b, BlackTower, bojansmudja, bokicacar, Bubimir, C-Gun, cakija, cikadeda, cvrle312, darionis, DeerHunter, dijica, Dimitrise93, Djota1, doktor1964, DonRumataEstorski, Dorcolac, dule10savic, dulleo, Dungorth, Džekson, esko_hz, Goran 0000, Goxy1, Grebostrek, GT, hyla, joca83, K-1A, knutveliki, Kontrausluga, kripo, LjutaGuja, lord sir giga, LostInSpaceandTime, m94j, MaschinenPistole, mat, maxim_von_burdengate, medaTT, mercedesamg, metallac777, MikeHammer, Milometer, Mićko, Mrav Obrad, MrNo, narandzasti, Nemanja Opalić, nikolapetkovic, nobutado, novator, OKT, Panter, panzerwaffe, peradetlić, Petar25, Pilence, PlayerOne, raptorsi, Remain, sajorg, simazr, skok, Solunac na steroidima, stegonosa, stibium51, tecataki, theNedjeljko, Tihi86, Titan, tooljan, VekiJ, vukovi, Walter Kurtz, Yekaterinburg, ZetaMan, Zrcalo