Isplati li se menjati

2

Isplati li se menjati

offline
  • Pridružio: 11 Avg 2009
  • Poruke: 156

Odlucio sam ostati na Satiu,ako mi bude pravio probleme moracu da ga promenim,e sad sta treba da uradim da bi mi film radio na mobilnom,znate neke dobre aplikacije i igrice za ovaj telefon?sve sto mi moze biti korisno za ovaj telefon recite Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 21 Apr 2010
  • Poruke: 379
  • Gde živiš: Beograd

poslao sam ti pp pa vidi.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4172 korisnika na forumu :: 66 registrovanih, 5 sakrivenih i 4101 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, Aleksandar Tomić, Apok, AudioTehnica, b_z_b, Bbbggg1979, berste23, blatruc82, Bobrock1, bokicacar, brandža84, bunker, Cicumile, DaliborVukadinovic, dankisha, djboj, dule10savic, esko_hz, g_g, Georgius, gorval, GveX, Igritelj, Jaz, Jeremija98, JOntra, Kalem, kinderpingvin, Konda, Koplje, MaksicZoran, Medojed, mercedesamg, Metanoja, milan47, MiroslavD, MK10, moldway, nebidrag, nelezele, nenomir, Nepopravljivi, OKT, ozzy, Pale2025, Papadubi, Petar25, Pilipenda, pirke96, PO1974, Pururin, Radoslava, sap, skok, Solunac na steroidima, Sone0883, Srna, stefan95, stegonosa, TheDictator, Vaske8990, vathra, Velizar Laro, vladom6, W123, Zeljo980