Kako da posaljem SMS sa net-a na mob?

Kako da posaljem SMS sa net-a na mob?

offline
  • *Maza* 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 24 Jun 2006
  • Poruke: 4
  • Gde živiš: Pogodi...

Da li neko moze da mi kaze sa koje adrese mogu da posaljem SMS na neciji mob?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

Moze!
Prvo, dobrodosla!
Drugo, imas gore u vrhu dugme (pretraga).
Vec postoji TEMA u kojoj ima lom sajtova za tako nesto... Od cega su trenutno aktivni:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2474 korisnika na forumu :: 12 registrovanih, 1 sakriven i 2461 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Baždaranac, Bickoooo, Faki-Valjevo, Jester, Komanca, Lepi Jova, mercedesamg, Mrav Obrad, Mzee, scimitar19, Shilok, ShtagodShtagod