N7610 problem sa USB povezivanjem

N7610 problem sa USB povezivanjem

offline
  • Pridružio: 22 Dec 2003
  • Poruke: 96
  • Gde živiš: Kod druga

Uzeo sam USB kabal, prikljucim.. Na tel su pojavi ona 'oznaka' za USB, znaci prepoznaje. Medjutim komp ne reaguje.
Nekada (pre 5-6 mjeseci) je sve radilo kako treba.
Sto bi to moglo da bude?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

sta prikljucis (koji tel)? Koji softver koristis?



offline
  • Pridružio: 22 Dec 2003
  • Poruke: 96
  • Gde živiš: Kod druga

.::Wizard::. ::sta prikljucis (koji tel)? Koji softver koristis?
N7610
Sofrware u kompu Nokia PC Suite, i onaj sa CD-a koji sam dobio.
A koja je verzija soft na telu, stvarno ne znam.

offline
  • Pridružio: 18 Feb 2006
  • Poruke: 1135

pa sta da reaguje?
ja koliko znam 7610 ne moze da se koristi kao externi flash disk
jesi li probao da ukljucis pc suite i da sa njime baratas?

offline
  • soxxx 
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 25 Maj 2005
  • Poruke: 1482
  • Gde živiš: Gracanica, Kosovo

Pa ako ti je radio ranije a sada nece mozda si izbrisao potreban drajver za kabal?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 949 korisnika na forumu :: 76 registrovanih, 9 sakrivenih i 864 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alberto, aleph_one, ArchaBasha, Arsenije, berste23, bladesu, bojan313, bojan_t, Comyymoc, darkkran, deki1001, Denaya, Desmond, Djokislav, Djota1, Dolinc, doom83, draganca, Flanker-G, Foxdie, Gheljda, goxin, Helket, hellenic, HrcAk47, igorkozar83, jarovitt, Jozo74, K a s p e r, Manjane, Marko Marković, marko.markovic, Marko00, markolopin, mat, milanpb, Milometer, Milos1987, mir, Mrav Obrad, mrm, NeutrinoSRB, Novakomp, novator, nuke92, Oscar2, Panter, Petar25, PITT, RD84, redakzver, rovac, S-G, sap, sarma, Semberija, sicer2012, Sir Budimir, skok, Stanislav1970, starlights, Stoilkovic, suton, Tanjagre, Tas011, tubular, uruk, veljko82, Vlajman1957, voja64, yrraf, zemljanin, zivojin32, zmajbre, Žukov