Pomoc pri izboru telefona

2

Pomoc pri izboru telefona

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

Ali vodi racuna jer je poprilicno glomazan. Debeo i tezak.

Recimo za Nokijom 5800 bi bio prezadovoljan ali je ipak iznad tvog cenovnog ranga.
Iphone ce brzo da te smori. Jako brzo.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 01 Okt 2008
  • Poruke: 66

Ali ipak mi se najvise svidja monoblok oblik fona. Nekako mi ovaj Tytn nesiguran zbog onog cudnog slajda.

Dopuna: 28 Jan 2009 1:31

A ova nokia 5800 bas mi se svidja jer ima slican izgled kao iPhone...



offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

Ne brini, slide na Tytnu je vrhunskog kvaliteta.

Da, 5800 je bas bas extra. Mozes i polovnu da je potrazis da ustedis neki evro.

offline
  • Pridružio: 01 Okt 2008
  • Poruke: 66

Definitivno mi se dopada 5800. Ako slucajno neko zna da neko prodaje polovnu neka mi javne na pp.

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

Dve najbolje berze:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 14 Apr 2005
  • Poruke: 219

Wolf13 ::Dobro razmisli da li zelis iPhone ... Prvenstveno razmisli o tome kako ces napisati poruku na ulici. Nema tastaturu tako da ces morati da stanes, izvadis olovku i pises. Mene licno bi to jako smorilo. Bas zato bih se odlucio za P1i da sam na tvom mestu. ( imam m600i koji je slabiji, ali veoma slican P1i ) Po mom misljenju iPhone je samo sminka ...

Ајпхоне нема оловчицу и одличан је и има querty тастатуру па можеш брже да куцаш Smile
И не може никако да смори јер је много више од телефона, права играчка и све што ти затреба приде Smile

Ја свакако препоручујем Ипхоне Smile

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

geravodeli ::и има querty тастатуру па можеш брже да куцаш Smile
Iphone sa qwerty tasturom? Shocked
Verovatno mislis na softversku, a to nema nikakve veze sa harverskom tastaturom.


geravodeli ::И не може никако да смори јер је много више од телефона, права играчка и све што ти затреба приде Smile
Naravno da moze da smori. I to jako!!!
Sve sto mi treba pride? Pa gomila programa, mopomocnika, Office paketa i sl... Ne, to nema!

offline
  • Pridružio: 14 Apr 2005
  • Poruke: 219

Па рекли смо тастатура, не тастери Smile
За викенд сам испробавала ГПС како шљака и јако сам задовољна. Импортује се трацк у гоогле еартх и видиш ’де си био.
Имам милион апликација за свакакве глупости и неглупости.

Office ми до сада заиста није требао, али како бих проверила, управо сам послала .доц фајл маилом и без проблема ми га је прочитао.

Iphone је ThePhone Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2337 korisnika na forumu :: 56 registrovanih, 8 sakrivenih i 2273 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleksandar11332, amaterSRB, Andrija357, Ares12356, Asteker, Ba4e, bojanM84, CHARLIE JA., Cicumile, Cigi, crazydkure, DavidA, Djota1, djuradj, Doc, drimer, Džekson, Feller, Gheljda, goxin, Grebostrek, GveX, HogarStrashni, In_hero, indja, Jester, kutija11, ladro, Lep1na, lord sir giga, LostInSpaceandTime, MaschinenPistole, mile.ilic75, milenko crazy north, MILO-VAN, Milometer, nebidrag, Pekman, Pilence, precan, Prometeus, sasa87, Semberija, skok, Srky Boy, stegonosa, uruk, vaci, Velibor Radoja, Velizar Laro, Vlad000, xAlex2, yip314, yufighter, zemljanin