"brzi" bluetooth

2

"brzi" bluetooth

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

@dejan
Jesi li ti citao predhodne postove?
Pa coveku sam napisao i on je to zavrio pre 2 meseca.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 29 Avg 2005
  • Poruke: 720
  • Gde živiš: Beograd

auf moja greska Smile nisam dugo bio na mcu, promaklo mi ovo...

Dopuna: 23 Dec 2006 20:12

ali nema veze mozda neko ima slican problem a Acid_Burn nije napisao sta je cackao Smile



offline
  • Pridružio: 29 Okt 2004
  • Poruke: 224
  • Gde živiš: Nis

Nokia radi sasvim ok sa plavi zubom, uostalom max protok je oko 60k koliko se secam?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 941 korisnika na forumu :: 76 registrovanih, 6 sakrivenih i 859 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alternator, Apok, aramis s, Ba4e, baltazar01, Betty25, bojan_t, bojank, Boris90, Borski1977, braca57, Bubimir, bukefal, Colt D, Comyymoc, Daba75, darkojbn, djuradj, Dogma21, Dolinc, DonRumataEstorski, Dvojac005, ElGenius, Ercomero, gaga23, Goga, goxin, GUARIN, Halabit, Hardenberg, Ir, Ivica1102, jimi_agf, kaskadija, Konda, Lotus, MadMike, Marko Marković, mercedesamg, Michellefromrezistance, milenko crazy north, milos97, mnn2, mustangkg, nenad81, nikolakgbikola, nuke92, ozzy, pablojepao, Papadubi, Polifon, radza1, Ray1973, repac, royst33, Sale0501, sap, sarma, Semberija, Semprini, sickmouse, skok, spalev, Srki98, suton, tomigun, Trpe Grozni, vathra, Vlad000, voja64, Vrač, vrlenija, wolverined4, zemljanin, Zmaj Tolak, Zrcalo