sim1 sim 2 i TV

2

sim1 sim 2 i TV

offline
  • Pridružio: 03 Jul 2010
  • Poruke: 536

Nokia nije jedini proizvođač koji na svojim telefonima imaju TV,po meni dobar izbor je Kineski Anzcool ima dve kartice,jeftini su i dobro ,a i sada su veoma popularni,na netu sam video puno igrica i softvera za te Kineske telefone,a po meni Kinezu su se dobro pokazali,



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

DJBl3nd ::Nokia nije jedini proizvođač koji na svojim telefonima imaju TV,po meni dobar izbor je Kineski Anzcool ima dve kartice,jeftini su i dobro ,a i sada su veoma popularni,na netu sam video puno igrica i softvera za te Kineske telefone,a po meni Kinezu su se dobro pokazali,

pixxel ::Jedini telefon nekog brand proizvodjaca koji ima TV je Nokia n96...

Pazljivo citaj...



offline
  • Pridružio: 03 Jul 2010
  • Poruke: 536

Hvala xexe

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

Od telefona sa 2 kartice jedino valja Samsung i Anycool (koji nije proizvodjas kineskih fals kopija, vec registrovana firma koja postoji dugi niz kodina i ima uspeh na kineskom trzistu).

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Slazem se, a pored toga drugar ima pozitivna iskustva sa modelom KTech E71TV+
(sa softverom koji je pljunuti s40 Mr. Green )

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 690 korisnika na forumu :: 16 registrovanih, 0 sakrivenih i 674 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: cole77, crnogorac, Džekson, ibssa, lcc, maksi007, Medojed, mrgud2025, repac, ruger357, Slingshot, stegonosa, Szigetwar, vaci, XBMC, zlaya011