sta je to "INJECTION" ?

sta je to "INJECTION" ?

offline
  • ovo je Crna Gora ovdje se ne radi :P
  • Pridružio: 09 Jun 2011
  • Poruke: 658
  • Gde živiš: Crna Gora

sta je to injection kod wairlessa ? cemu sluzi ?
da li wairles D-Link DWA-125 ima injecton?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • higuy  Male
  • Legendarni građanin
  • penzionisani tabijatlija
  • crni hronicar
  • Pridružio: 21 Apr 2010
  • Poruke: 8565
  • Gde živiš: Dubocica

androlegend ::sta je to injection kod wairlessa ? cemu sluzi ?
da li wairles D-Link DWA-125 ima injecton?


To sto pitas moze da sluzi samo u jednu namenu. A Pravilnik brani pricanje o tome.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • ovo je Crna Gora ovdje se ne radi :P
  • Pridružio: 09 Jun 2011
  • Poruke: 658
  • Gde živiš: Crna Gora

IZVINJAVAM se ... mozes li mi samo reci da li posjeduje to ovaj wairless koji sam napisao gore ?
javi mi na pp ....

offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

androlegend ::IZVINJAVAM se ... mozes li mi samo reci da li posjeduje to ovaj wairless koji sam napisao gore ?
javi mi na pp ....


Decko zar ti ne shvatas da je to sto ti pitas zabranjeno na forumu?! Imas Youtube, imas google, imas forume gde to mozes pitati, pa udri...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2121 korisnika na forumu :: 103 registrovanih, 10 sakrivenih i 2008 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, A.R.Chafee.Jr., acatomic, alex71, alternator, annon, Apok, Asteker, BlekMen, bobo85, bobomicek, Borkanović, boromir, Bozjidar87, branko7, CikaKURE, Comisa, cvele130, Cvijo_ue, DejvTroter, dekan.m, Deki Duga Devetka, Djokislav, doktor1964, Dorcolac, draganca, DreadForce83, dule10savic, Dzuki, Džekson, esx66, EXIT78, Goksi95, Guster25, GveX, Imperator_Aleksandr_lll, IQ116, Ir, Iskander, Jerry Drake, Jester, K a s p e r, kib, kokodakalo, komenski, kozhedub, kybonacci, ladro, Laluvr, lima, Limeni91, Litostroton, ljubo70, ljubsz, Marko Marković, Marko1238, mat, mercedesamg, miki kv, Mikoyan98, mikrimaus, Miler88, milimoj, mmelezovic, Moldovan, Mrav Obrad, N.e.m.a.nj.a., nebojsag, Nikoletina Bursac, NNPD, nuke92, opt1, Orc, Orijen, Panter, Pekman, pera bager, PO1974, precan, raketaš, read-only, Reddot, rodoljub, rovac, Sagotolio, sajorg, sekretar, SKYLINE, SlaKoj, Smiljkovich, stegonosa, TangoSix, tritonus, Vlado82, vpetrovic, Vrač, vrgudinac, Wehicle, ZetaMan, zmajbre, Zorge, Zrcalo, zziko