Problem da li moze Skuter sa vecim klipom

Problem da li moze Skuter sa vecim klipom

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2013
  • Poruke: 1

Da li bih ja mogao da stavim 44 klip na moj skuter(kinez)?Znam da moze ali da li se nece nesto pokvariti radilica ili...? Moze neko da mi objasni? Ne znam sta da radim? GUZ - Glavom U Zid



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 918 korisnika na forumu :: 10 registrovanih, 0 sakrivenih i 908 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Bokiboks, BZ, DuškoMraz, kasikaz, Konda, Lepi Jova, Prometeus, Sharpshooter, vddutina, wolverined4