Pomoc oko klavijature.

Pomoc oko klavijature.

offline
  • Pridružio: 16 Jul 2012
  • Poruke: 78

Pozdrav svima,pocetnik sam tj treba tek da kupim klavijaturu i da krenem polako da se bavim muzikom tj sviranjem.Zanima me koju bi mi klavijaturu preporucili da uzmem za ucenje do 250-300e polovnu.
I sta mi je najvaznije na pocetku da vezbam i da savladam? (inace me interesuje narodna muzika)

Pomozite mi ako znate nesto...Hvala pozz!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • lp 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 08 Sep 2016
  • Poruke: 2

U tom slučaju pogledaj si klavijature korg ili yamaha polovne ako nađeš.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4315 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 8 sakrivenih i 4232 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleph_one, Arhiv, Avalon015, avijacija, baltazar01, Blizzard035, Bobanzd, bobo85, Bobrock1, bojankrstc, bojcistv, Bosnjo, bunker, CHARLIE JA., Cicumile, Cigi, darcaud, deki1001, desmeki, Djota1, Dolinc, DonRumataEstorski, Feller, fijufijukrozkapiju55, Giskard, goxin, Grebostrek, gripen, Halabit, HawX, HrcAk47, igorkozar83, Iskander, Josef, Kajzer Soze, kunktator, Lucije Kvint, Lucky 6, markolopin, mat, maxim_von_burdengate, MB120mm, Medojed, mile33, milenko crazy north, milos97, Moldovan, monomah, narandzasti, nuki1234, OgnjenMitric, opt1, pein, pera bager, Permaldar, picknick, PitterBg, Pururin, Radio operater, raso76, repac, rovac, S2M, Sevatar, skok, Smiljke, strn, suponik, vdeki, Velizar Laro, Weah88, Zrcalo, |_MeD_|, 79693