U poslednje vrijeme uglavnom slušam italijansku muziku, a do skoro mogu reći da je kao i nisam voljela. Ne znam šta se promijenilo, ali dovelo je do toga da otvorim ovu temu. Naslov vam sve kaže, i nadam se i vašim prelozima.
Kao čovek koji voli tvrđi zvuk, najtoplije preporučujem milanski sastav Lacuna Coil.
Njihove pesme su 99,99% na engleskom, ali ih, po mom skromnom mišljenju, ova daleko nadmašuje:
Senzafine