Rat bendova 2010.

4

Rat bendova 2010.

offline
  • Pridružio: 11 Feb 2011
  • Poruke: 3

To je teško pitanje.
Nisam imala favorita. Možda Forever Storm, Full House...
Nije tu bilo loših bendov,a u svakom slučaju veća konkurencija nego prošle godine.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 953 korisnika na forumu :: 90 registrovanih, 11 sakrivenih i 852 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, 6footboy, A.R.Chafee.Jr., ajo baba, Aleksa 3215, Andrija357, aramis s, arsa, Asparagus, Bbbggg1979, Bodin86, boj.an, bojanM84, bojcistv, BWG, coaaco, cole77, dekan.m, Duh sa sekirom, Dzambas, Dzigy, Electron, elenemste, geo.dule, Giskard, Hans Gajger, Hitri, HogarStrashni, ILGromovnik, Imperator_Aleksandr_lll, jarovitt, Jeremiah, Jonbonjovi, JOntra, Kajzer Soze, KizJ, Kruger, kuntakinte, Kurgan, ladro, Lepi Jova, Linda, LostInSpaceandTime, MagicniHerpes, Marko Marković, MaRtInsrbija1993, Medojed, mercedesamg, Metanoja, mikrimaus, Milan Miscevic, milanpb, Mirage 2000N, Mitch22, Mrav Obrad, nemkea71, Nikola9223, nixos, Orc, ozzy, Panter, panzerwaffe, Petar25, precan, raster12, repac, Samo gledam, samsung, sekretar, Semberija, Sharpshooter, shlauf, Smiljkovich, Sone0883, Spinosa, stegonosa, Tila Painen, tmanda323, travisrise, trutcina, Tvrtko I, Ulzana, Vanderx, VBoss, vensla, Vladimir90, vojnik švejk, XBMC, Zastava, 787