Bumerang

Bumerang

offline
  • Pridružio: 28 Jun 2006
  • Poruke: 228
  • Gde živiš: Pancevo - Novi Sad

Dragi moji,evo i moje prve price...prvog koraka na nepregledno polje proze...
pa,izvol'te...

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

Bojkotujem doc format, hocu html ili txt format Smile



offline
  • Pridružio: 28 Jun 2006
  • Poruke: 228
  • Gde živiš: Pancevo - Novi Sad

Peca ::Bojkotujem doc format, hocu html ili txt format Smile

Sad
a ja mislio da se ovde komentarise sadrzaj,a ne forma...

Smile
pozdrav

offline
  • Pridružio: 17 Apr 2006
  • Poruke: 380
  • Gde živiš: u začaranom zamku

’’Неке је ствари боље не признати себи. Нешто треба сакрити и од себе, кад смо већ принуђени да толико тога кријемо од других...’’

Sad

samo cu reci - odlicno

offline
  • Pridružio: 28 Jun 2006
  • Poruke: 228
  • Gde živiš: Pancevo - Novi Sad

U stvari...ovako istrgnuto...deluje da treba reci da je lakse sakriti ih,ali da li je bolje ostaje veliko pitanje...u svakom slucaju...u kontextu price dobija smisao...
hvala,pozdrav

offline
  • Pridružio: 05 Jul 2005
  • Poruke: 48
  • Gde živiš: kucica u gorici na jednoj nozici...

"Увек смо сами са својим страховима и слутњама."

"Није реткост да други знају о нама и оно што смо вешто сакрили чак и од себе."

"Навикли смо да из дана у дан навлачимо те, друштвено прихватљиве образине. Нико се више ни не труди да загребе испод њих. Никоме то није ни потребно, у овој непрекидној јурњави у којој смо се задесили и коју живимо упорно и самотно."

"Постоје стазе које су сувише уске да двоје прођу њима руку под руку, а ја се управо пењем једном."

"Опет ме напада једна од оних одурних америчких серија. Тамо су сви добри и лепи. Па и кад погреше, лако се покају и увек учине све да грешке исправе и на видело изнесу неку судбоносну моралну поуку. Изазивају ми мучнину. Живот је негде другде…Нажалост, не можемо да живимо у тим серијама. "

". Никада не одрастемо довољно да не бисмо у тешком трену потражили заклон у мајчином топлом загрљају...Није лако. Ниједна припрема није сасвим довољна. "

"Невероватно је колико нашим размишљањима о величини нечега или некога преовладава утисак физичке величине. "

"Знање је моћ, кажу. О, али је и терет. И то какав!"

"Пред неизбежним не треба одуговлачити."

". Стара, неизбежна потреба...Поново...Тешко је бити део заједнице, а не мислити на свој углед у њој."

"Ипак је прича о лакшем подношењу у групи варка. Далека жеља. Док се све одвија нема повезаности ни олакшања. Свако болује своје како уме. "

"Безбројне су варке којима располажемо када треба да спасемо себе. "

"Бол сазнања усељава се у мене. Обузима ме...Знам, одомаћиће се. Ја сам пуцањ у празно."

"Oдлучност је једини расположиви заклон ."

Prvo je na mene ostavila utisak...Svaka cast na vjesto gradjenom ödrzavanju napetosti i neizvjesnosti,pa samim tim i drzanju citaoceve paznje.A kroz gradivo protice bezbroj malih rijecica piscevih misli,koje mi definitivno nismu mogle "umaci".
svidja mi se!A teska sam na pohvalama ko crna zemlja,kad su u pitanju neafirmisani (mladi) pisci.Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1024 korisnika na forumu :: 110 registrovanih, 11 sakrivenih i 903 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, AC-DC, aleksmajstor, amonsrb, Apok, Asteker, Aster Blistok, bankulen, Ben Roj, berste23, bobo85, bobomicek, brandža84, BSD, cenejac111, Chainsaw, cincarin, comi991, Crazzer, crnogorac, darionis, DeerHunter, Denaya, Djokislav, djuradj, doom83, Dorcolac, dradex, Duce, Dungorth, dusanobr, Dvojac005, Dzigy, Dzuki, Džekson, Flanker-G, General63, ghoost, gost321, Grebostrek, GUARIN, Hitri, Ilija84, Incognito, Ivoo, jalos, Jester, kljift, komsija1, koneks, konstruktor, Krin, krkalon, Kukuc, laganini123, Laluvr, Lieutenant, LjutaGuja, lukac, Macalone, MarijaC84, Michellefromrezistance, miki kv, Milan A. Nikolic, milimoj, Mitch22, Moldovan, nerislav2025, nixos, Nole, nuki1234, ozzy, Panter, pein, Pilence, ping15, Prečanin30, Pururin, repac, sabros, samoulogovankorisnik, Semberija, shlauf, Smiljke, sony771, StalniPromatrač, stingD, tamno.nebo, tomo2, Topaz9, tubular, Tvrtko I, umpah-pah, v82, vathra, vazduh, Viceroy, VJ, Vlada76, vojnik švejk, volimpivuvolimrakiju, Vrač, WELJKO, zeka013, Zmajac, Zrcalo, ZZZ, |_MeD_|, Žrnov, 800077