Pronasao sam pravo jutro

Pronasao sam pravo jutro

offline
  • Pridružio: 08 Sep 2005
  • Poruke: 778

Pronasao sam jutro
savrseno za mene.
Kažem vam, nije važno
suncano ili tmurno,
čak ni vetar dal duva
il da me sunce sanjivog gnjavi.

Važno jedino je da na nekog mislim,
i da noge u mastu
saplicu mi se.
Kažem vam, stvarno nije važno
kakav je dan
Samo da disem vazduh koji je vetar
iz daleka možda od nje doneo.

Ne brinem da li mokar sam
od kise jutarnje,
kada još lažem sebe da
moj pulover mirise na nju.
i ne dajem pet para na to
da li možda lista ili vene lisce.

Kažem vam pronasao sam
savrseno jutro za mene.
Kada ja sa sobom
i njom u glavi gde poželim,
gde me noge odnesu, odem a kada se vratim,
pitaju me ljudi sto ima se na ulici nisam javio.


Aleksandar

SC
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1004 korisnika na forumu :: 51 registrovanih, 8 sakrivenih i 945 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, A.R.Chafee.Jr., amaterSRB, AudioTehnica, Avalon015, bobo85, bojanM84, Boris90, CHARLIE JA., cuvarkuca, DalmatinacMF, dejan1972, dekan.m, Deki Duga Devetka, djonsule, Djota1, Dr Lobotom, Dzigy, france93, GH69, Gheljda, goran.vvv, goxin, HogarStrashni, HrcAk47, Jaz, kovac9mm, lord sir giga, LostInSpaceandTime, luka35, Manjane, micke83, mkukoleca, momcilob55, nebidrag, nebkv, Nemanja Opalić, nnovakis, Orc, Pilence, Prometeus, sasa87, sickmouse, skok, Srky Boy, stegonosa, ujke, Valter071, Velizar Laro, Vlad000, Vlada1389