Secanje

Secanje

offline
  • SSpin 
  • Saradnik foruma
  • Pridružio: 09 Dec 2004
  • Poruke: 6488
  • Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***

Osataćeš samo kao slutnja,
pero ptice preko srca...
vedra,
samo kao lepa misao.

Tako je, izgleda, najbolje.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 01 Sep 2007
  • Poruke: 292

ovakve kratke forme ostavljaju utisak,
vrlo smisleno....



offline
  • Pridružio: 25 Feb 2007
  • Poruke: 167
  • Gde živiš: Cacak,Vapa

Mnogo dobro osmisljeno...
Stvarno ostavlja lep utisak!

offline
  • Pridružio: 02 Apr 2007
  • Poruke: 1501
  • Gde živiš: Pančevo

Fantastično...sažeto i jako...

offline
  • Pridružio: 10 Jan 2004
  • Poruke: 797

U jeee! Ovo je toootalno moćno.
Bravo, SSpin; bravo..!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 903 korisnika na forumu :: 32 registrovanih, 5 sakrivenih i 866 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, A.R.Chafee.Jr., avijacija, bojanM84, BUDDAR70, cole77, cuvarkuca, Demi87, Draganeli, Džekson, Electron, GveX, HrcAk47, ivan1973, Kalem, kapela, kutija11, ladro, LostInSpaceandTime, maCvele, Marko Marković, nebkv, nelezele, Nikola9223, Rogan33, Simonsen23, skok, Solunac na steroidima, synergia, tamno.nebo, Tila Painen, Zoran1959