Trenuci slabosti

Trenuci slabosti

offline
  • Pridružio: 29 Nov 2007
  • Poruke: 98
  • Gde živiš: u jednom divnom kontejneru

.........

Duso, oprosti mi
sto se pretvaram u led,
ali ja sam samo suza,
koju si ti zamrzao svojim dahom.
I...veruj....
iz mene ne govori jed,
vec poslednji jecaj...
...posut strahom....



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 03 Dec 2006
  • Poruke: 235
  • Gde živiš: Na izvoru vila i gadova

Hej, hej !
Nemoj tako, i mene zaledi,
Pozdrav !



offline
  • Pridružio: 29 Nov 2007
  • Poruke: 98
  • Gde živiš: u jednom divnom kontejneru

al sad mozes da me svrstas u smrtnike.... sretna ti nova, stari, i da nam u ovoj budes mladji i zivlji no ikad! Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1167 korisnika na forumu :: 16 registrovanih, 1 sakriven i 1150 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Ben Roj, DDragoje, drale12, Džekson, Ezbuck, Jovan.D, kaskadija, Lotus, maksi007, Milos82, nenad81, Shilok, shiro, starlights, Zastava, zziko