Deathangel

10

Deathangel

offline
  • Pridružio: 28 Jul 2006
  • Poruke: 105

MASINA je superiska!!!! znaci,sad samo sedis i cekas sezonu,a? fino fino.. cek cek.. de ce ono biti otvaranje tj prvi moto skup sl god? opet NS ili?
pozz bajkerima! Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 30 Jun 2006
  • Poruke: 473
  • Gde živiš: U snovima...

Super ti je motor.Pozzz



offline
  • Pridružio: 12 Jun 2005
  • Poruke: 1847
  • Gde živiš: Apatin

Hvala!

@egzaktna to se nikada ne zna tacno.

offline
  • Đuro Glumac
  • dipl. ing. informatike
  • Pridružio: 08 Feb 2004
  • Poruke: 3640
  • Gde živiš: ApAtIn

egzaktna ::MASINA je superiska!!!! znaci,sad samo sedis i cekas sezonu,a? fino fino.. cek cek.. de ce ono biti otvaranje tj prvi moto skup sl god? opet NS ili?
pozz bajkerima! Smile


Ne ceka on sezonu, mene je u subotu ujutro probudio vozikajuci se po ulici. Da se malo glasnije cuje auspuh, pucao bi mu u motor. Mr. Green

offline
  • MRKY 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 22 Nov 2004
  • Poruke: 2138

A nikada nam nisi rekao, ili sam ja propustio > Koji je to motor? Jel to kinez za 1.500E?

offline
  • Pridružio: 12 Jun 2005
  • Poruke: 1847
  • Gde živiš: Apatin

Radni naziv mu je Prince ali je Hondina masina da kazem "ispod haube"!

offline
  • Pridružio: 18 Okt 2004
  • Poruke: 444
  • Gde živiš: Pozarevac

ja vishe volim "sportake" , mada su coperi motori za uzivanje ...

offline
  • Pridružio: 12 Jun 2005
  • Poruke: 1847
  • Gde živiš: Apatin

Ja sam vozio sportake i veruj mi sto si stariji sve vise ti lezi opustanje.Lepo je videti Hayabusu ili Honda CBR ali to se prerasta.

Dopuna: 09 Jan 2007 19:36

Evo nove:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



[mod::gamzzy] uklonjeni IMG tagovi

offline
  • Fej  Female
  • Super građanin
  • Pridružio: 25 Mar 2004
  • Poruke: 1293

uu bas mocno izgleda.
Mene motori fasciniraju...Mozda iz razloga sto sam se ja i na biciklu 4 puta lomila. Very Happy

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Fej ::Mozda iz razloga sto sam se ja i na biciklu 4 puta lomila. Very Happy
samo 4 puta? Shocked

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 709 korisnika na forumu :: 79 registrovanih, 4 sakrivenih i 626 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ALEXV, annon, Atomski čoban, awathorn, bankulen, Bobanzd, bobor, Bombarder, Bombona, Boris BM, Borkanović, BORUTUS, BSD, Bumbo, cakija, coaaco, CORDEIRO, crazydkure, Despot Đurađ, Dioniss, Dorcolac, Dzambas, Džekson, Feller, FOX, g_g, Glavonja049, Goran 0000, gorankuba, Guster25, Hans Gajger, HrcAk47, Jager715510, komenski, ladro, Laluvr, luka35, m94j, Marko00, medaTT, MGBRBG, Milanče222, Miler88, miljannis, MILO-VAN, Milos ZA, Mis uz pusku, Mićko, Mldo, momcilob55, mrgud2025, nemkea71, Nomica, Panter, Promising0, raster12, Rok A Bit, Rupert, S-G, sale76, Shilok, Sky diver 29, Slingshot, Smor, Sone0883, Srky Boy, stingD, t.mile, tajvankanasta, tooljan, Tumansky, vazduh, VekiJ, Vlada78, vladom6, xAlex2, ZetaMan, ziggga, Zorge