|
Poslao: 27 Okt 2004 20:28
|
offline
- snoop

- Genghis Khan
- Pridružio: 18 Apr 2003
- Poruke: 8134
- Gde živiš: U kesici gumenih bombona...
|
pored one u pink dzemperu?!
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Okt 2004 20:31
|
offline
- Pridružio: 07 Maj 2004
- Poruke: 194
- Gde živiš: London, UK
|
zeko ti si onaj u belom dzemperu ispod profesorke !!!
p.s.
umalo da kazem od one profesorke da je zeko, posto nosi naocare .
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Okt 2004 22:09
|
offline
- NuLLCoDe

- Legendarni građanin
- Đuro Glumac
- dipl. ing. informatike
- Pridružio: 08 Feb 2004
- Poruke: 3640
- Gde živiš: ApAtIn
|
Ja sam pogodio iz druge kad sam pricao s njim na ICQ samo sam cutao ovde nisam hteo da kvarim party time...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Okt 2004 02:46
|
offline
- offman

- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Avg 2003
- Poruke: 3525
|
@Zec
sa ovim kapicama, kao da ste slavili kinesku novu godinu.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Okt 2004 07:13
|
offline
- Strog

- Stručni saradnik
Web programiranje
- Bojan Kopanja
- Web & Mobile developer @ ZeusSoftware
- Pridružio: 26 Jul 2003
- Poruke: 2597
- Gde živiš: Stara Pazova
|
@ gamzzy
OK, sry, nisam pažljivo prošitao, ipak imamo celog Zeca .
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Okt 2004 07:39
|
offline
- Goran
- Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
- Pridružio: 05 Maj 2003
- Poruke: 9977
- Gde živiš: Singidunum
|
Zec, štreberu jedan, košulja i leptir mašna u obdaništu? 
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Okt 2004 21:52
|
offline
- gamzzy
- Legendarni građanin
- Pridružio: 24 Apr 2003
- Poruke: 10725
- Gde živiš: Novi Sad
|
Mene bi ste svakako odmah našli... mnogo ličim na sebe
|
|
|
|
|
|
|
|