|
Poslao: 27 Feb 2006 04:20
|
offline
- Pridružio: 17 Jul 2005
- Poruke: 3097
- Gde živiš: "Daleko od Negdje"
|
Ko o cemu ja o automobilima ...
Bruka i sramota od mene da ne stavim slike svoga dugogodisnjeg mezimca ...
Danas sam ga prala i cistila, pa rekoh da ga uslikam (mozda ce ubrzo na prodaju) a kad sam i to uradila, rekoh da ga okacim i ovdje.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Feb 2006 16:36
|
offline
- Pridružio: 17 Jul 2005
- Poruke: 3097
- Gde živiš: "Daleko od Negdje"
|
Evo Moskowac samo za tebe - nudim ti ga u pola cjene od originalne koju sam ja platila pre 5 godine. Polovan automobil - polovna cjena. Moze tako?
A za izvoz - i to se moze srediti.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Feb 2006 16:52
|
offline
- NuLLCoDe

- Legendarni građanin
- Đuro Glumac
- dipl. ing. informatike
- Pridružio: 08 Feb 2004
- Poruke: 3640
- Gde živiš: ApAtIn
|
Jeste da nisam ljubimac terenaca ali ovo je extra. Ovo bi se nasem domacinu mr_W-u nesumnjivo svidelo.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Feb 2006 18:03
|
offline
- Pridružio: 06 Jan 2006
- Poruke: 286
- Gde živiš: Becej
|
Ford escort 1.4 CL, 86g.Iako mu je skoro 20 godina jos siba 160 KM/h kao iz sale!
Voleo bih nesto novije,ali nema se vremena!!!
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Dopuna: 28 Feb 2006 18:03
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Mar 2006 13:39
|
offline
- cekiii
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 19 Feb 2006
- Poruke: 20
- Gde živiš: Novi Sad
|
I ja ti cestitam na kolima, zavidim ti.... Jer ja imam neku krntiju, ali bice bolje kad pocne lepo da se radi!!!
A sto se tice brzina, ne volim automatic, probala sam, mislim fino je to da vozis avion, ali za kola ipak treba imati osecaja! Treba da uzivas u voznji, a ne da spavas pa da se slupas...:-)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Mar 2006 00:18
|
offline
- Jovana

- Movie queen
- Pridružio: 08 Nov 2004
- Poruke: 4179
- Gde živiš: Bulevar Kraljeva
|
Ella ::Ko o cemu ja o automobilima ...
Bruka i sramota od mene da ne stavim slike svoga dugogodisnjeg mezimca ...
Danas sam ga prala i cistila, pa rekoh da ga uslikam (mozda ce ubrzo na prodaju) a kad sam i to uradila, rekoh da ga okacim i ovdje.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
ni stari autic nije los.On sigurno nije automatik?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|