"Radna" mjesta

12

"Radna" mjesta

offline
  • Fej  Female
  • Super građanin
  • Pridružio: 25 Mar 2004
  • Poruke: 1293

jao pazi kada je i meni jafa prvo zapala za oko!!

mljac.

inace, volim takve brloge...nikada ne mozes da nadjes ono sto ti treba Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2091
  • Gde živiš: Novi Sad



offline
  • Fej  Female
  • Super građanin
  • Pridružio: 25 Mar 2004
  • Poruke: 1293

u bree, koja fotelja....ja se vala ne bih dizala iz nje.

offline
  • Pridružio: 27 Mar 2006
  • Poruke: -8

mene bi zaboljela leđa od te stolice!

offline
  • Đuro Glumac
  • dipl. ing. informatike
  • Pridružio: 08 Feb 2004
  • Poruke: 3640
  • Gde živiš: ApAtIn

@Drax
Gde su ti zvucnici? Jel ovo ispod stola neko pojacalo?

offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2091
  • Gde živiš: Novi Sad

@NuLLCoDe

Pa od onoga sto se vidi... odgore je kasetofon, a ispod njega je pojacalo... a jedan zvucnik je na patosu ispod... drugi je desno od stola, na jednom postolju (da sad ne objasnjavam) ;-)

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Eh, šta bih dao za jednu ovakvu fotelju. Smile

Drax, kolko para si je platio, ako si je kupio uopšte?

offline
  • AxeZ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 3989
  • Gde živiš: Novi Sad, Vojvodina

I ja imam istu fotelju...Wink

offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2091
  • Gde živiš: Novi Sad

@GoranK

naravno da sam je kupio/platio... bila je oko 8000-9000 din prosle godine... ne secam se bas cene....

offline
  • Pridružio: 24 Feb 2004
  • Poruke: 3013

@Drax
bas prijatno deluje tvoje radno mesto, fotelja pogotovo, primamljiva je uhh Smile
Imas pregled cele prostorije preko ogledala i kad si za kompom Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4212 korisnika na forumu :: 65 registrovanih, 5 sakrivenih i 4142 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, Aleksandar Tomić, Apok, AudioTehnica, b_z_b, Bbbggg1979, berste23, blatruc82, Bobrock1, bokicacar, brandža84, bunker, Cicumile, DaliborVukadinovic, dankisha, djboj, dule10savic, esko_hz, g_g, Georgius, GveX, Igritelj, Jaz, Jeremija98, JOntra, Kalem, kinderpingvin, Konda, Koplje, MaksicZoran, Medojed, mercedesamg, Metanoja, milan47, MiroslavD, MK10, moldway, nebidrag, nelezele, nenomir, Nepopravljivi, OKT, Pale2025, Papadubi, Petar25, Pilipenda, pirke96, Pururin, Radoslava, sap, skok, Solunac na steroidima, Sone0883, Srna, stefan95, stegonosa, TheDictator, Vaske8990, vathra, Velizar Laro, vidra1, vladom6, W123, zajcev1, Zeljo980