sweet 18 of mine...:D

sweet 18 of mine...:D

offline

i evo, kao shto sam obetjala, kachim slike sa 18. - og...iako me sad jako mrzi, al' ajd'...Smile dakle, slavilo se 23. - eg juna u Monte Carlu ( kamo sretje da je grad, ali kod nas je klub ) sa drugom i drugaricom i 250 zvanica na terasi i unutra...shta retji, SVADBA, komentari su bili pozitivni, iako je prvix sat vremena bilo vrrrrrlo napeto...Smile i konobar koji me je celo veche lozhio te se pokvarilo vino, te nema vinjaka vishe, da bix mu u jednom trenutq navrnula vodu u lice...Smile bash sam strashna! al' da ne smaram ja vishe, eve slika:

e, ovo smo moj brat od tetke nikola i jaaaa...doshao tog dana iz bg-a samo zbog mene...ax, kako slatko...Wink
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

e, to je taj konobar koji mi je d*** pomerao sa svojim odvalama...jako gotivan dechko!
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

slavljenici: ja, igor & ivana...Smile
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

deja, jeYa & arsenium
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

moj dj i naj drug - dowla, s tim ga je stomak zezao, pa otishao qtji i zamenio ga je drug...dj agressor Wink
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

jedan deo 3/1, filoloshkog odeljenja...Smile
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

jeYa * boshko
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

e, ovo je....xm...ovo sam ja, i ovo je fiCha...Smile
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

igor & jeYa
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

eto i mene sas frizuru...Wink
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

maweni rakovi! Wink
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

evo i poklona ( nije da se xvalim, ali zaista sam ix najvishe imala, jedva doterax one kese qtji Wink ):

e, ove mawe PUMA patikice sam dobila od odeljenja, to je tretjina poklona od njix...odushevili su me, zato shto znaju da volim male stvari i bebe, i kad god prodjem pored te prodavnice, ja uzviknem "jao, kako su swatke" i cela se raznezhim i oni mi qpili...Wink
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

e, ovo su pokloni dobijeni te vecheri, a lampa pored kreveta je drugi deo poklona od odeljenja, tretji deo je palmica, ali nju zaboravix da slikam...Smile
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

da, to je torta za goste koji su doshli sutradan...i qpus salata Laughing
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

a ove patikice tje biti na ovoj qci koju sam takodje dobila za poklon, sve dok ne dobijem dete i dam njemu da nosi patikice...ux, shto tje mi dete biti fenser! Wink
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

a iskoristju priliq da okachim neke svoje narcisoidne slike...Very Happy
e, ovo sam je slika od vecheras, pre nego shto sam izashla, pa chekala da me cimne drugarica da izadjem i reko' aj se slikam da se ne smorim...Laughing
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

e na ovu sliq sam ponosna...Smile skoro je nastala...Smile
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

e ovde sam razdvajala zimsq i letnju garderobu i beshe mi dosadno...Smile
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

i evo za kraj! Razz
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

rekox da netju mnogo! Wink odo' pawam...mwa! Wink



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Freia  Female
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 31 Jan 2005
  • Poruke: 1899

kao pravoj racici, boje poput zadnje slike ti naj bolje stoje!Smile Torta, drugari i pokloncici su sjuper. A draga, ti i ja zajedno slavili smo rodjendan, tj rodjeni u isti dan. Wink



offline

xexe, ja sam slavila 23. - eg a rodjena sam 25. - og...Smile a ti si 23. - eg, a? ma bitno je da si i ti rachica...Smile

offline
  • Pridružio: 07 Apr 2006
  • Poruke: 106
  • Gde živiš: Bgd

Super su ti slikice..Srecan rodjendan sa zakasnjenjem!

Kad bi je mogla svog 18.-og da se setim,bilo bi lepo Shocked Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2385 korisnika na forumu :: 84 registrovanih, 7 sakrivenih i 2294 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, bankulen, Bokiboks, boromir, CHARLIE JA., Cicumile, Cirkon, Cvexi, cvrle312, damir55555, darionis, DeerHunter, Demi87, djboj, Djokislav, DJUNTA, Doca, draganca, dragoljub11987, dunavzed, Dzuki, Džekson, Georgius, ginjica, goran.vvv, gost321, goxin, Jeremiah, Jester, jodzula, Kajzer Soze, king111, KizJ, Klonfer83, Konda, Kredit, Lance Guest, Lazur_01, Leteća Krofna, Litostroton, ljubo70, Lotus, luka35, Magarac, Manjane, MaschinenPistole, Mihajlo, milanpb, milbos, Milometer, MK10, mrdaak, MrG, nemkea71, nenomir, nevjerna beba, nixos, nuke92, OgnjenMitric, opt1, Orc, Oscar, pirke96, Polifon, Posmatrac77OKB, Pururin, raster12, rovac, Sharpshooter, singa, Spreewerk, stefan95, synergia, Szigetwar, tamno.nebo, tmanda323, umpah-pah, Vanderx, vazduh, vladom6, Voice1, vrlenija, XBMC, Zmaj Tolak