Svetsko prvenstvo u odbojci (ž) Italija 2014

• Sloboda ili ništa.
  • Pridružio: 05 Jan 2014
  • Poruke: 2077

Napisano: 04 Okt 2014 20:52

Na žalost nisam imao prilike da pratim. Šta nam je potrebno za prolaz sutra protiv Rusije ? Samo nas pobijeda ? Ili... ?

Dopuna: 05 Okt 2014 17:40

Pa kako smo ispustili ovaj set, samo da mi je to znat ?? Protiv ovakvog protivnika, mislim da je ovo nedopustiva greška. Nadam se da griješim.
Gubimo 1:0 u setovima, pored 2 set lopte. Confused

A izađi Brankice, odmori malo. Radi tebe pođoše prvi set, kako je krenulo i drugi će.

SP: Odbojkašice bez treće faze

Srpske odbojkašice završile su učešće na Svetskom prvenstvu u Italiji u drugoj fazi, posle poraza od Rusije sa 3:0 u poslednjem kolu.

Ukupno su 953 korisnika na forumu :: 25 registrovanih, 9 sakrivenih i 919 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., amaterSRB, Bobrock1, ccoogg123, darkojbn, DonRumataEstorski, Dukelander, Fabius, ginjica, hyla, kolle.the.kid, kuntalo, milutin134, pein, Rakenica, S-lash, S2M, Shinobi, Srle993, Trpe Grozni, Tvrtko I, vladaa012, ZetaMan, |_MeD_|, šumar bk2