Kazna i problemi sa uplatom?!

Kazna i problemi sa uplatom?!

offline
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 3271

Da ne bih duzio previse i vas zamaramo, skraticu pricu maksimalno.
Dobio sam kaznu za jedan prekrsaj, otisao na sud, sve priznao, nakon dve-tri nedelje mi stize presuda sa uplatnicama.
E sada ide problem, ja odem u petak u banku da uplatim, kad mi gospodja na salteru kaze da poziv na broj ne valja i da ne moze da mi uplati, nije sigurno.
Sada ja vas pitam, sta ciniti u ovakvim situacijama, vreme mi istice, ako ne uplatim za koji dan bojim se da cu morati da "lezim" u zatvoru, i to ocigledno ne mojom krivicom?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Idi kod sudije odnosno u sud i neka ti daju tacan broj na koji da uplatis....

Inace kaznu placas 15 dana od dana kada presuda postane pravosnazna ako nije presuda pravosnazna ne zuri sa placanjem.....

A za zatvor ne brini ja sam u januaru 2011 dobio da platim kaznu za saobracajni prekrsaj i jos uvek nisam platio (frka sa parama) niti me bilo ko zove niti me ko juri...

Platicu u svakom slucaju kada dobijem platu nego cisto da znas da nije strasno ako zakasnis malo (barem je tako u mom slucaju)



offline
  • FAMAS  Male
  • Legendarni građanin
  • Ivan Milanović
  • Pridružio: 10 Avg 2007
  • Poruke: 5476
  • Gde živiš: Strawberry Field

Idi opet kod sudije za prekrsaje i raspitaj se za to. Za svaki slucaj, kada platis, sacuvaj za sebe kopiju uplatnice da imas ako bude nekih problema.

offline
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 3271

Svakako sam to imao u planu da uradim, nego rekoh mozda ima neko jednostavnije resenje. Hvala vam u svakom slucaju.

offline
  • FAMAS  Male
  • Legendarni građanin
  • Ivan Milanović
  • Pridružio: 10 Avg 2007
  • Poruke: 5476
  • Gde živiš: Strawberry Field

Meni su skoro u jednoj banci vratili uplatnice koje su mi stampali u jednoj opstinskoj sluzbi, zato sto je stavljen broj modela 97, i kod poziva na broj, na jednoj uplatnici, su bile neke nule, pa racunar nije to hteo da prihvati. Ja sam otisao u drugu banku i to je proslo bez problema. Naravno, kopije sam ostavio sebi.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 981 korisnika na forumu :: 14 registrovanih, 0 sakrivenih i 967 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Andy, Asparagus, Baždaranac, Boris90, Boskovic, Bubili, gorankuba, Helket, Istman, Jaxupa, mir, Miškić, Shilok, zoran77