Menjac

2

Menjac

offline
  • Branislav
  • Pridružio: 27 Feb 2006
  • Poruke: 1762
  • Gde živiš: Sombor

Da i onda nabodes levom nogom na kocnicu umesto na nepostojece kvacilo i oci ti ispadnu...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 03 Jun 2005
  • Poruke: 72

Ljudi, lamela se ne trosi kad sitnes i drzis kvacilo. Tad je odvojena od tanjira i nemam nikakav kontakt. Jedna stvar sto trpi je lezaj...
Takodje ler gas nema nikakve veze sa njegovim pitanjem, nego menjac i kvacilo. Auto moze biti u leru bilo kad ( u brzini ili ne ).



offline
  • Pridružio: 18 Feb 2006
  • Poruke: 1135

ja kad vozim biciklu obicno prebacim u prvu,da bi lakse krenuo

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 206

lazaaa ::ja kad vozim biciklu obicno prebacim u prvu,da bi lakse krenuo

Smile

offline
  • Pridružio: 03 Jun 2005
  • Poruke: 72

lazaaa ::ja kad vozim biciklu obicno prebacim u prvu,da bi lakse krenuo

zadnja vuca Smile

offline
  • Pridružio: 19 Feb 2006
  • Poruke: 443

Naravno da je najbolje da izbacis na ler! Nisu sharani ovi instruktori koji su ti rekli to kada si polagao. Stanes, izbacis na ler gas i stisnes kocnicu!

offline
  • Zanimam se ;)
  • Pridružio: 30 Jul 2005
  • Poruke: 689
  • Gde živiš: Teslić

Prijatelj kod mene su ljudi padali kada sam ja polago sto nisu izbacivali na ler kada su na semaforu.

offline
  • Pridružio: 18 Feb 2006
  • Poruke: 1135

Venom ::zadnja vuca Smile
i to 1 ks Wink

offline
  • Pridružio: 03 Jun 2005
  • Poruke: 72

lazaaa :: i to 1 ks Wink

Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2501 korisnika na forumu :: 53 registrovanih, 8 sakrivenih i 2440 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, A.R.Chafee.Jr., Aleksej, aleksmajstor, amaterSRB, Andrija357, Ares12356, Ba4e, bojanM84, CHARLIE JA., Cicumile, Cigi, DavidA, Deki Duga Devetka, dendrit86, Djota1, djuradj, Doc, Electron, goran.vvv, goxin, GveX, HogarStrashni, In_hero, indja, IQ116, Jester, kutija11, ladro, Lep1na, lord sir giga, LostInSpaceandTime, MaschinenPistole, mile.ilic75, MILO-VAN, Milometer, milos97, Mis uz pusku, nebidrag, Pekman, precan, ruma, Semberija, skok, stegonosa, uruk, vaci, Velibor Radoja, vpetrovic, XBMC, yip314, yufighter, zemljanin