|
Poslao: 29 Jan 2005 21:16
|
offline
- snoop

- Genghis Khan
- Pridružio: 18 Apr 2003
- Poruke: 8134
- Gde živiš: U kesici gumenih bombona...
|
dobrodosla i od mene... uklopicemo se mi - vidim 
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 29 Jan 2005 21:18
|
offline
- Pridružio: 28 Sep 2003
- Poruke: 1081
- Gde živiš: Where to one has lived before
|
Dobrodoslica i od mene.
Dali je stvarno u pitanju tvoja slika ili ne?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Jan 2005 21:33
|
offline
- Peca

- Glavni Administrator
- Predrag Damnjanović
- SysAdmin i programer
- Pridružio: 17 Apr 2003
- Poruke: 23212
- Gde živiš: Niš
|
pa njena, zar ne vidis?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Jan 2005 22:35
|
offline
- Max

- Super građanin
- Marko Milic
- MWEB - Project manager & Front-end developer /Saobracajni inzenjer
- Pridružio: 02 Nov 2003
- Poruke: 1363
- Gde živiš: Beograd - Jagodina
|
Dobro nam dosla
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Jan 2005 22:38
|
offline
- Goran
- Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
- Pridružio: 05 Maj 2003
- Poruke: 9977
- Gde živiš: Singidunum
|
I od mene topla dobrodošlica.
Prebacih ovo ipak u ovu kategoriju, prikladnije je.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Jan 2005 22:52
|
offline
- Bojan

- Prijatelj foruma
- Pridružio: 13 Nov 2003
- Poruke: 11059
- Gde živiš: Novi Sad
|
Dobro nam dosla.
Lepo je videti novog clana a pogotovo ako pripada lepsem delu populacije
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Jan 2005 00:38
|
offline
- Silence

- Građanin
- Pridružio: 11 Jul 2004
- Poruke: 122
- Gde živiš: Stara Pazova
|
Dobro nam dosla Sanjice...nadam se da ces se lepo uklopit...i pronaci sebe u celoj ovoj prici, zajedno sa nama...
Welcom to our world.
|
|
|
|
|
|
|
|