|
Poslao: 03 Apr 2005 00:09
|
offline
- _MarijA_
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 02 Apr 2005
- Poruke: 29
- Gde živiš: San Francisco
|
Evo samo sam htela da se javim. Nova sam na forumu i nadam se da cemo se lepo druziti
Pozdrav svima
~Marija
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 03 Apr 2005 00:10
|
offline
- Pridružio: 25 Feb 2005
- Poruke: 639
- Gde živiš: beli_grad>gistro
|
i ja se nadam istom..i da ti pozelim dobrodoshlicu!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Apr 2005 00:30
|
offline
- Pridružio: 23 Maj 2003
- Poruke: 590
|
ZZZdr i tebi Marija
i dobroNamDosla (elem vi sto se bavite gramatikom ispravite ako se pise odvojeno ) i drago nam je, a pogotovo meni, sto polako pocinje zenska strana brojcano da jacha
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Apr 2005 02:21
|
offline
- Goran
- Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
- Pridružio: 05 Maj 2003
- Poruke: 9977
- Gde živiš: Singidunum
|
Dobro došla, ajd pomagaj vidiš da neke devojke ovde kukaju za podrškom.
|
|
|
|
|
|
|
|